Önfelszívó iszapszivattyú
Fej (H): 12-65 m
Nyomás: 0,12 MPa ~ 0,65 MPa (1,2 Bar ~ 6,5 Bar)
Teljesítmény: 1,5-110kw
Folyadék hőmérséklet: -20 fok ~ 120 fok (-4 fok F ~ 248 fok F)
Anyaga: öntöttvas/gömbgrafitos öntöttvas/acélöntvény/rozsdamentes acél stb.
Leírás
Műszaki paraméterek
önfelszívó iszapszivattyú

Az önfelszívó iszapszivattyú integrálja az ön-felszívó és nem-eltömődést okozó szennyvízkibocsátást, axiális visszafolyós külső keverést alkalmaz, és a szivattyútest és a járókerék áramlási csatornájának egyedi kialakítása révén nem kell fenékszelepet felszerelnie és vizet tölteni, mint egy általános önfelszívó tisztavíz- és -ürítő szivattyúnál, és folyadékot is tartalmazhat. nagy részecskék szilárd anyagok és hosszú rost szennyeződések.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Elektromos |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Egyfokozatú{0}}szivattyú |
| Alkalmazás | Bányászat, Ipari létesítmények, Öntözés és mezőgazdaság, Szennyvízszállítás és árvízvédelem |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 1,5-110kw |
| Kimenet mérete | 300 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 3-800m³/ h |
| Fej | 12-65m |
| Anyag | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél |
Termékek Videó
Szerkezeti diagram

Alkalmazási forgatókönyv
Települési szennyvíztisztítás:Önfelszívó iszapszivattyúk Alkalmasak városi szennyvíztisztító telepekhez és ürítőrendszerekhez.
Építési helyszín vízelvezetése:Az építkezés során nagy mennyiségű szennyvíz keletkezik, amelyet el kell engedni. Az önfelszívó-iszapszivattyúk hatékonyan tudják kiszivattyúzni a felgyülemlett vizet, és a csatornarendszerbe engedni.
Ipari vízkezelő rendszer:Számos ipari termelési folyamat magában foglal olyan feladatokat, mint a folyadékkezelés és az újrahasznosítás. Az önfelszívó-iszapszivattyúk folyadékmintavételre és -elemzésre használhatók.
Mezőgazdasági öntözés:Az önfelszívó{0}}iszapszivattyúk a mezőgazdasági területek öntözésére is használhatók. A tisztított szennyvizet a mezőgazdasági területek öntözésére használják a vízkészlet-felhasználás javítása érdekében.

Terméktanúsítás

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE terméktanúsítás

EAC terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító
A címünk
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kína
WhatsApp szám
+86 158 3619 1545
E--mail
sales@hnybpumps.com

GYIK
01. MI A MOQ-ja?
02. MIK AZ ÖN FIZETÉSI FELTÉTELEI?
03. MILYEN TANÚSÍTVÁNYAI VAN?
04. GYÁRTÁSI VAGY KERESKEDELMI VÁLLALAT VAGY?
05. LEHET OEM MÁRKÁT CSINÁLNI?
06. MI A SZÁLLÍTÁSI IDŐ?
Népszerű tags: önfelszívó iszapszivattyú, kínai önfelszívó iszapszivattyú gyártók
| Áramlási sebesség (Q): | 3~800m³/h |
| Fej (H): | 12~65m |
| Nyomás: | 0,12 MPa ~ 0,65 MPa (1,2 Bar ~ 6,5 Bar) |
| Hatalom: | 1,5-110 kW |
| Folyadék hőmérséklet: | -20 fok ~ 120 fok (-4 fok F ~ 248 fok F) |
| Anyag: | Öntöttvas/gömbgrafitos öntöttvas/acélöntvény/rozsdamentes acél stb |
| Alkalmazás: | Ez a sorozat önfelszívó funkcióval rendelkezik, öntözővíz nélkül, vízszállításra vagy bizonyos folyadékrészecskéket vagy szennyeződéseket tartalmaz, nagy szilárd tömbrészecskéket, hosszú szennyeződést, üledékhulladék bányaszennyeződéseket, ürüléket és műszaki szennyvizet tartalmaz. |
Következő
Önfeltöltő{0}}szivattyúA szálláslekérdezés elküldése










