Nagy teherbírású önfeltöltő{0}}centrifugálszivattyú
Leírás
Műszaki paraméterek
Nagy teherbírású önfeltöltő{0}}centrifugálszivattyú

A szilárd anyagokkal megrakott folyadékok és iszapok kezelésére tervezett nagy teherbírású-önfelszívó-centrifugálszivattyúk költség-hatékony, problémamentes{3}}működést biztosítanak. Nagy tekercses kialakításuk lehetővé teszi az automatikus újraindítást teljesen nyitott rendszerekben, így nincs szükség szívó- vagy nyomószelepekre. Ezek a szivattyúk még akkor is működnek, ha a szívóvezeték teljesen meg van töltve folyadékkal.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Dízelmotor vagy villanymotor |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Egyfokozatú{0}}szivattyú |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 1,1-90 kW |
| Kimenet mérete | 1200 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 10-750m³/ H |
| Fej | 3-38m |
| Anyag |
Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél |
Termékek Videó
Szerkezeti jellemzők

| Sorozatszám | Alkatrész neve | Sorozatszám | Alkatrész neve |
| 1 | Bemeneti karimák | 9 | Járókerék fedele |
| 2 | Bemeneti szelep | 10 | Mechanikus tömítés |
| 3 | Vízbetöltő kupak | 11 | O-gyűrű |
| 4 | Kimeneti karima | 12 | Szivattyútengely |
| 5 | Végsapka | 13 | Csapágytest |
| 6 | Viseljen lemezt | 14 | Csapágyfedél |
| 7 | Járókerék | 15 | Bemeneti cső fedele |
| 8 | Szivattyútest | 16 | Bemeneti cső |
Alkalmazási kör
- Nem{0}}gyúlékony és robbanásveszélyes folyadékok kezelésére;
- ·Esővíz és általános szennyvíz;
- ·Önkormányzati szennyvíz projektek, építkezések és polgári légvédelmi vízelvezető állomások;
- Ipari szennyvíz a könnyűiparból, papírgyártásból, textiliparból, élelmiszeriparból, vegyiparból, villamosenergia-iparból, bányászatból stb.
- Lakossági szennyvíz;
- Víztisztító rendszerekből származó szennyvíz és üledék;
- Tímárüzemek, vágóhídi szennyvíz, folyami és tavak akvakultúrája; sör- és cukoripar;
- Nem{0}}korrozív, de erősen szennyezett szennyvíz.

Terméktanúsítás

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE terméktanúsítás

EAC terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító
A címünk
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kína
WhatsApp szám
+86 158 3619 1545
E--mail
sales@hnybpumps.com

GYIK
01. MI A MOQ-ja?
02. MIK AZ ÖN FIZETÉSI FELTÉTELEI?
03. MILYEN TANÚSÍTVÁNYAI VAN?
04. GYÁRTÁSI VAGY KERESKEDELMI VÁLLALAT VAGY?
05. LEHET OEM MÁRKÁT CSINÁLNI?
06. MI A SZÁLLÍTÁSI IDŐ?
Népszerű tags: nagy teherbírású önfelszívó{0}}centrifugálszivattyú, Kína nagy teherbírású önfelszívó-centrifugálszivattyú-gyártói
Következő
Önfelszívó víztelenítő szivattyúA szálláslekérdezés elküldése









