Szennyvíziszap szivattyú
Fej: 5-110 m
Kaliber: 600 mm vagy annál kisebb
Teljesítmény: 0,75–550 kW
Közepes hőmérséklet: -20 fok ~120 fok (magyarázat szükséges, ha 80 fok felett van)
Anyaga: öntöttvas/gömbgrafitos öntöttvas/acélöntvény/rozsdamentes acél stb.
Leírás
Műszaki paraméterek
Szennyvíziszap szivattyú

A szennyvíziszapszivattyú egy kifejezetten iszap szállítására tervezett szivattyú, amely a szennyvízkezelési folyamat félig szilárd vagy szilárd mellékterméke. Az iszapszivattyúk létfontosságú szerepet játszanak ezen szennyeződések kezelésében azáltal, hogy hatékonyan eltávolítják ezt a zagyot, és biztosítják, hogy a szilárd anyagok ne tömítsék el a rendszert.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Elektromos |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Búvárszivattyú |
| Alkalmazás | Ipari közművek, bányászat, mosás és tisztítás, szennyvízszállítás és árvízvédelem |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 0.75-550kw |
| Kimenet mérete | 600 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 9-5500m³/ h |
| Fej | 5-110m |
| Anyag | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél |
Termékjellemzők
A szennyvízszivattyú egy vízszivattyú, amelyet kifejezetten szilárd részecskéket vagy rostokat tartalmazó szennyező anyagok szállítására használnak. Széles körben használják települési szennyvízben, városi szennyvízkezelésben, ipari termelési vízelvezetésben és más területeken. Tulajdonságai: dugulásgátló, erős szennyvízleeresztő képesség, jelentős energiatakarékosság és folyamatos működés.
01
Nagy hatékonyság és energiatakarékosság
A speciális gyártáshoz ragaszkodva egyedi módszerekkel rendelkezünk a termékmodell kiválasztására, a formakészítésre és a hidraulikus alkatrészek öntési folyamatára.
02
Fejlett technológiai berendezések
A termékek összeszerelési teljesítményének biztosítása érdekében cégünk korszerű alkatrésztisztító berendezéseket importált külföldről, és minden alkatrészt gondosan letisztítottunk a végső összeszerelés előtt.
03
Egyedi szerkezet
Szereljen be egy O-alakú tömítőgyűrűt a kiegyenlítőgyűrű és a szivattyú illeszkedő felületére, hogy megakadályozza a nagynyomású víz bejutását a mérlegkamrába, csökkentse a kiegyenlítőlemez kopását és meghosszabbítsa a termék élettartamát.
04
Ésszerű anyagválasztás
A kiegyensúlyozó lemez és a kiegyenlítő gyűrű anyaga készülhet keményfémből, ötvözött acélból vagy QT600Mn ötvözött gömbgrafitos öntöttvasból a különböző felhasználói igényeknek megfelelően.
Vállalati előny
A többlépcsős szivattyúgyártó 30 éves kutatása és fejlesztése
Hanggyártási folyamat
A cég erős erővel, fejlett gyártóberendezésekkel, tökéletes észlelési eszközökkel és kiváló minőségű tehetségek csoportjával rendelkezik. Termékek széles választékát gyártjuk teljes specifikációkkal.
Széles körben szolgálja ki a felhasználókat
Széles körben használják a szén-, bányászat-, kőolaj-, vegyiparban, textiliparban, városépítésben, papírgyártásban, kohászatban, mezőgazdasági és öntözési és egyéb iparágakban.
Komplett minőségirányítási rendszer
A cég folyamatosan halad előre.innovál és fejleszt, hosszú távú gyakorlatban teljes minőségirányítási rendszert alakított ki, és műszakilag hozzáértő üzembe helyezési és vevőszolgálati csapattal rendelkezik, hogy enyhítse az Ön aggodalmait.
Erős gyártási kapacitás
Jelenleg a cég 26 sorozatot, 280 fajtát és több mint 900 specifikációjú szivattyúterméket gyárt.
Tanúsítványok
Hozzon létre átfogó megoldást a hatékony emberi lopás elleni küzdelemhez

terméktanúsítás

terméktanúsítás

terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító

Ellenőrzött szállító

Ellenőrzött szállító
GYIK
K: MI A MOQ-ja?
K: Mi a termék ára?
K: MIK AZ ÖN FIZETÉSI FELTÉTELEI?
K: MILYEN TANÚSÍTVÁNYOK VAN?
K: MI a helyzet a GARANCIÁVAL?
K: LEHET OEM MÁRKÁT CSINÁLNI?
K: MI A SZÁLLÍTÁSI IDŐ?
K: ÖN GYÁRTÁSI VAGY KERESKEDELMI VÁLLALAT?
K: HOGYAN KELL CSERÉLNI ALKATRÉSZEKET?
K: MEGBÍZHATÓ MINŐSÉG?
K: HOGYAN VÁSÁRLHATJUK SZIVATTYÁINKAT?
K: LÁTOGATHATJUK A GYÁRT, HOGY MEGTANULJUK A GYÁRTÁSI FOLYAMAT?
K: MILYEN ORSZÁGOKBAN VAN ÜGYFELEI A VILÁGBAN?
Népszerű tags: szennyvíziszap szivattyú, kínai szennyvíziszap szivattyú gyártók
Termékek paraméterei
| Áramlási sebesség: | 9~5500m³/h |
| Fej: | 5~110m |
| Kaliber: | 600 mm vagy annál kisebb |
| Hatalom: | 0.75–550 kW |
| Közepes hőmérséklet: | -20 fok ~120 fok (magyarázat szükséges, ha 80 foknál magasabb) |
| Anyag: | öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél stb. |
|
Alkalmazási kör: |
Alagsori vízgazdálkodás, kúszótér-vízelvezetés, autóút és udvar vízelvezetése, kereskedelmi alkalmazások, Építési alapok, Kereskedelmi pincék, Parkológarázsok, Építési területek, Bányászati és kőfejtési műveletek. |
A szálláslekérdezés elküldése












