Leírás
Műszaki paraméterek
Rozsdamentes acél Mag meghajtó szivattyú
A Stainless Steel Mag Drive Pump egy nagy teljesítményű folyadékátviteli megoldás, amelyet a megbízhatóság és a korrózióállóság jegyében terveztek. A mágnesesen csatolt meghajtónak köszönhetően nincs szükség mechanikus tömítésekre, így szivárgásmentes működést biztosít. A tartós rozsdamentes acélból készült szivattyú kiválóan kezeli a korrozív vegyszereket és folyadékokat, így ideális a vegyi feldolgozásban, a gyógyszeriparban és az ipari környezetben történő alkalmazásokhoz. A robusztus kialakítás a mágneses hajtástechnológiával párosulva biztonságos és karbantartást nem igénylő megoldást kínál, optimális folyadékkezelési teljesítményt nyújtva, miközben megőrzi az átvitt anyagok integritását igényes környezetben.
Termék paraméter
Rozsdamentes acél Mag meghajtó szivattyú
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Elektromos |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Egyfokozatú szivattyú |
| Alkalmazás | Ipari kazánok, ipari közművek, öntözés és mezőgazdaság, bányászat, nyersvíz-bevitel |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 0-150kw |
| Nyomás | {{0}}MPa ~ 1,4 MPa (0 Bar ~ 14 Bar) |
| Folyik | 0-450m³/ h |
| Fej | 0-140m |
| Anyag | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél |

A Stainless Steel Mag Drive Pump különféle ipari alkalmazásokhoz készült, ahol a korrózióállóság, a megbízhatóság és a szivárgásmentes működés kulcsfontosságú. Elsődleges felhasználási területei a következők:
Vegyi feldolgozás:Korrozív és agresszív vegyszerek kezelése vegyipari gyártó és feldolgozó üzemekben.
Gyógyszergyártás:Gyógyszerészeti folyadékok szállítása, beleértve az érzékeny és nagy tisztaságú anyagokat is, szennyeződés veszélye nélkül.
Vízkezelés:Korrozív vegyszerek szivattyúzása vízkezelési folyamatokban, mint például savak és fertőtlenítőszerek, biztosítva a biztonságos és szivárgásmentes működést.
Fémbevonat és kikészítés:Vegyi oldatok szivattyúzása fémbevonatolási és befejezési folyamatokhoz szennyeződés vagy szivárgás veszélye nélkül.
Olaj- és gázipar:Korrozív és koptató folyadékok átvitele az áramlás előtti, középső és lefelé irányuló műveletekben, biztosítva a megbízhatóságot és a biztonságot.
Termékjellemzők
Cégünk a gyártásra szakosodott professzionális gyártó. A legnagyobb többlépcsős szivattyúgyártó Közép- és Dél-Kínában. Több mint 30 éves gyártási múlttal rendelkezik, a terméksorozat teljes specifikációval és széles körű alkalmazásokkal rendelkezik.
Dízel egyfokozatú vízszivattyúk teljes választéka, több mint 140 modell közül választhat. Az ipari dízelvízszivattyú a vízhez hasonló fizikai és kémiai tulajdonságokkal rendelkező, szilárd részecskéktől mentes, 80 fokos vagy annál kisebb hőmérsékletű tiszta víz és folyadékok szivattyúzására és szállítására szolgál. ellátás, üzemi vízellátás és vízelvezetés stb.Ezt a dízelszivattyú-készletet gyakran használják szükségvízellátásra nagy projektekben, például sokemeletes épületekben, vízügyi társaságokban, acélgyárakban, borászatokban, vegyi üzemekben, szállodák, kórházak stb. A dízel sürgősségi vízellátó szivattyúkészlet használható felügyelet nélküli szükségvízellátó rendszerben.
01
Nagy hatékonyság és energiatakarékosság
A speciális gyártáshoz ragaszkodva egyedi módszerekkel rendelkezünk a termékmodell kiválasztására, a formakészítésre és a hidraulikus alkatrészek öntési folyamatára.
02
Fejlett technológiai berendezések
A termékek összeszerelési teljesítményének biztosítása érdekében cégünk korszerű alkatrésztisztító berendezéseket importált külföldről, és minden alkatrészt gondosan letisztítottunk a végső összeszerelés előtt.
03
Egyedi szerkezet
Szereljen be egy O-alakú tömítőgyűrűt a kiegyenlítőgyűrű és a szivattyú illeszkedő felületére, hogy megakadályozza a nagynyomású víz bejutását a mérlegkamrába, csökkentse a kiegyenlítőlemez kopását és meghosszabbítsa a termék élettartamát.
04
Ésszerű anyagválasztás
A kiegyensúlyozó lemez és a kiegyenlítő gyűrű anyaga készülhet keményfémből, ötvözött acélból vagy QT600Mn ötvözött gömbgrafitos öntöttvasból a különböző felhasználói igényeknek megfelelően.
Vállalati előny
A többlépcsős szivattyúgyártó 30 éves kutatása és fejlesztése
Hanggyártási folyamat
A cég erős erővel, fejlett gyártóberendezésekkel, tökéletes észlelési eszközökkel és kiváló minőségű tehetségek csoportjával rendelkezik. Termékek széles választékát gyártjuk teljes specifikációkkal.
Széles körben szolgálja ki a felhasználókat
Széles körben használják a szén-, bányászat-, kőolaj-, vegyiparban, textiliparban, városépítésben, papírgyártásban, kohászatban, mezőgazdasági és öntözési és egyéb iparágakban.
Komplett minőségirányítási rendszer
A cég folyamatosan halad előre.innovál és fejleszt, hosszú távú gyakorlatban teljes minőségirányítási rendszert alakított ki, és műszakilag hozzáértő üzembe helyezési és vevőszolgálati csapattal van felszerelve, hogy enyhítse a gondjait.
Erős gyártási kapacitás
Jelenleg a cég 26 sorozatot, 280 fajtát és több mint 900 specifikációjú szivattyúterméket gyárt.
GYIK
K: MI A MOQ-ja?
K: MIK AZ ÖN FIZETÉSI FELTÉTELEI?
K: MILYEN TANÚSÍTVÁNYOK VAN?
K: MI a helyzet a GARANCIÁVAL?
K: LEHET OEM MÁRKÁT CSINÁLNI?
K: MI A SZÁLLÍTÁSI IDŐ?
K: ÖN GYÁRTÁSI VAGY KERESKEDELMI VÁLLALAT?
K: HOGYAN KELL CSERÉLNI ALKATRÉSZEKET?
K: MEGBÍZHATÓ MINŐSÉG?
K: HOGYAN VÁSÁRLHATJUK SZIVATTYÁINKAT?
K: LÁTOGATHATJUK A GYÁRT, HOGY MEGTANULJUK A GYÁRTÁSI FOLYAMAT?
K: MILYEN ORSZÁGOKBAN VAN ÜGYFELEI A VILÁGBAN?
Népszerű tags: rozsdamentes acél mag meghajtó szivattyú, kínai rozsdamentes acél mag meghajtó szivattyú gyártók
A termék paraméterei
| Áramlási sebesség (Q): | 0~450m3/h |
| Fej (H): | 0~ 140m |
| Nyomás: | {{0}}MPa ~ 1,4 MPa (0 Bar ~ 14 Bar) |
| Hatalom: | 0~ 150 kW |
| Folyadék hőmérséklet: | -100 fok ~420 fok (-150 fok F~800 fok F) |
| Anyag: | Polipropilén/műanyag/PFA/rozsdamentes acél/ötvözet/PTFE stb. |
| Alkalmazás: | A legtöbb sav-, lúg- és sóoldat szállítása, de alkalmas a kültéri légkörnek való kitettségre is, jobb a korrózióállóság. |
Következő
Mágneses tömítés nélküli szivattyúA szálláslekérdezés elküldése













