Leírás
Műszaki paraméterek
Termékleírás

A QBY, a DBY pneumatikus kettős membrános szivattyú egy új típusú szállítóberendezés, amely mindenféle korrozív folyadékot, részecskés, nagy viszkozitású, illékony, gyúlékony és erősen mérgező folyadékot képes teljesen kiszivattyúzni. A QBY pneumatikus kettős membrános szivattyú sűrített levegőt használ áramforrásként, és ideális szivattyú gyúlékony és robbanásveszélyes helyekre.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Pneumatikus |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Membránszivattyú |
| Alkalmazás | Kereskedelmi épületek, ivóvízkezelés, lakóházak, ipari kazánok, ipari közművek, öntözés és mezőgazdaság. |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 1,5-110kw |
| Kimenet mérete | 100 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 0.5-30m³/ h |
| Fej | 30-50m |
| Anyag | Öntöttvas/alumíniumötvözet/műanyag/gumi/PTFE/rozsdamentes acél |
Termékek Videó
Szerkezeti jellemzők

| 1 | Levegőszelep fedele | 8 | Segédtengely | 15 | Belső bilincs | 22 | Levegőszelep kamra |
| 2 | Levegőszelep fedelének O-gyűrűje | 9 | Segédtengely O-gyűrű | 16 | Poli gumi membrán | 23 | Hangtompító |
| 3 | Kiömlő kimenet | 10 | Dugattyú | 17 | PTFE membrán | 24 | Golyós szelep |
| 4 | Colum | 11 | Dugattyú V{0}}gyűrű | 18 | Külső bilincs | 25 | Golyóülés O-gyűrű |
| 5 | Takarmány bemenet | 12 | Pitman tengely O-gyűrű | 19 | Csúszó lemez | ||
| 6 | Dugó | 13 | Légszelepkamra tömítés | 20 | Csúszólemez tömítés | 26 | Labdaülés |
| 7 | Kis csúszka | 14 | Baffle | 21 | Pitman tengely |
Termékjellemzők
A pneumatikus kettős membránszivattyú egy olyan membránszivattyú, amelyet elsősorban rozsdamentes acélból készült alkatrészekkel terveztek. Ez az anyagválasztás számos előnnyel jár, különösen olyan alkalmazásokban, ahol a korrózióállóság, a tartósság és a higiénia elengedhetetlen. A rozsdamentes acél membránszivattyúkat általában olyan iparágakban használják, mint az élelmiszer- és italgyártás, a gyógyszeripar, a vegyipar és a szennyvízkezelés, ahol korrozív, koptató vagy steril folyadékok szállítására van szükség.

Terméktanúsítás

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE terméktanúsítás

EAC terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító
A címünk
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kína
WhatsApp szám
+86 158 3619 1545
E--mail
sales@hnybpumps.com

GYIK
01. MI A MOQ?
02. MIK AZ ÖN FIZETÉSI FELTÉTELEI?
03. MILYEN TANÚSÍTVÁNYOK VAN?
04. GYÁRTÁS VAGY KERESKEDELMI VÁLLALAT VAGY?
05. LEHET OEM MÁRKÁT CSINÁLNI?
06. MI A SZÁLLÍTÁSI IDŐ?
Népszerű tags: pneumatikus kettős membrános szivattyú, kínai pneumatikus kettős membrános szivattyú gyártók
A termék paraméterei
| Áramlási sebesség (Q): | 0.5~30m³/h |
| Fej (H): | 30~ 50m |
| Nyomás: | 0 MPa ~ 0,5 MPa (OBar ~ 5 Bar) |
| Hatalom: | 1,5-110 kW |
| Folyadék hőmérséklet: | 0 fok ~ 150 fok (32 fok F ~ 302 fok F) |
| Anyag: | Öntöttvas/alumíniumötvözet/műanyag/gumi/PTFE/rozsdamentes acél stb. |
| Alkalmazás: | Különböző maró és szemcsés folyadékok, speciális, nagy viszkozitású, illékony, gyúlékony és robbanásveszélyes, erősen mérgező folyadékok szállítására szolgál. |
Egy pár
Membrán olajátvivő szivattyúKövetkező
Levegővel működtetett membránszivattyúA szálláslekérdezés elküldése










