Leírás
Műszaki paraméterek
Zagyos keringtető szivattyú
A hígtrágya keringtető szivattyút arra tervezték, hogy az iszap - folyékony és szilárd részecskék keverékét - keringesse a rendszeren belül. Ezek a szivattyúk kulcsfontosságúak azokban az iparágakban, ahol a hígtrágyát mozgásban kell tartani, hogy megakadályozzák az ülepedést, vagy állandó keveréket kell fenntartani a feldolgozáshoz. Széles körben használják többek között a bányászatban, az ásványfeldolgozásban, a vegyiparban és a szennyvízkezelésben.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Elektromos |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Elektromos vízszivattyú |
| Alkalmazás | Bányaipar, kotrás, bánya, Füstüledék |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 1.{1}}kw |
| Kimenet mérete | 300 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 4.5-5400m³/ H |
| Fej | 6-118m |
| Anyag | Öntöttvas/acélöntvény/kopásálló fém/gumi/rozsdamentes acél stb |
Termékjellemzők
A hígtrágya keringető szivattyú kopás- és korrózióálló anyagokból készül, például magas krómötvözetből, rozsdamentes acélból vagy gumival bevont fémből. Ez a tervezési jellemző lehetővé teszi a koptató és korrozív anyagok kezelését, biztosítva a tartósságot és a megbízhatóságot a kihívásokkal teli működési környezetekben.
01
Nagy hatékonyság és energiatakarékosság
A speciális gyártáshoz ragaszkodva egyedi módszerekkel rendelkezünk a termékmodell kiválasztására, a formakészítésre és a hidraulikus alkatrészek öntési folyamatára.
02
Fejlett technológiai berendezések
A termékek összeszerelési teljesítményének biztosítása érdekében cégünk korszerű alkatrésztisztító berendezéseket importált külföldről, és minden alkatrészt gondosan letisztítottunk a végső összeszerelés előtt.
03
Egyedi szerkezet
Szereljen be egy O-alakú tömítőgyűrűt a kiegyenlítőgyűrű és a szivattyú illeszkedő felületére, hogy megakadályozza a nagynyomású víz bejutását a mérlegkamrába, csökkentse a kiegyenlítőlemez kopását és meghosszabbítsa a termék élettartamát.
04
Ésszerű anyagválasztás
A kiegyensúlyozó lemez és a kiegyenlítő gyűrű anyaga készülhet keményfémből, ötvözött acélból vagy QT600Mn ötvözött gömbgrafitos öntöttvasból a különböző felhasználói igényeknek megfelelően.
Vállalati előny
A többlépcsős szivattyúgyártó 30 éves kutatása és fejlesztése
Hanggyártási folyamat
A cég erős erővel, fejlett gyártóberendezésekkel, tökéletes észlelési eszközökkel és kiváló minőségű tehetségek csoportjával rendelkezik. Termékek széles választékát gyártjuk teljes specifikációkkal.
Széles körben szolgálja ki a felhasználókat
Széles körben használják a szén-, bányászat-, kőolaj-, vegyiparban, textiliparban, városépítésben, papírgyártásban, kohászatban, mezőgazdasági és öntözési és egyéb iparágakban.
Komplett minőségirányítási rendszer
A cég folyamatosan halad előre.innovál és fejleszt, hosszú távú gyakorlatban teljes minőségirányítási rendszert alakított ki, és műszakilag hozzáértő üzembe helyezési és vevőszolgálati csapattal rendelkezik, hogy enyhítse az Ön aggodalmait.
Erős gyártási kapacitás
Jelenleg a cég 26 sorozatot, 280 fajtát és több mint 900 specifikációjú szivattyúterméket gyárt.
Tanúsítványok
Hozzon létre átfogó megoldást a hatékony emberi lopás elleni küzdelemhez

terméktanúsítás

terméktanúsítás

terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító

Ellenőrzött szállító

Ellenőrzött szállító
GYIK
K: MI A MOQ-ja?
K: Mi a termék ára?
K: MIK AZ ÖN FIZETÉSI FELTÉTELEI?
K: MILYEN TANÚSÍTVÁNYOK VAN?
K: MI a helyzet a GARANCIÁVAL?
K: LEHET OEM MÁRKÁT CSINÁLNI?
K: MI A SZÁLLÍTÁSI IDŐ?
K: ÖN GYÁRTÁSI VAGY KERESKEDELMI VÁLLALAT?
K: HOGYAN KELL CSERÉLNI ALKATRÉSZEKET?
K: MEGBÍZHATÓ MINŐSÉG?
K: HOGYAN VÁSÁRLHATJUK SZIVATTYÁINKAT?
K: LÁTOGATHATJUK A GYÁRT, HOGY MEGTANULJUK A GYÁRTÁSI FOLYAMAT?
K: MILYEN ORSZÁGOKBAN VAN ÜGYFELEI A VILÁGBAN?
Népszerű tags: hígtrágya keringető szivattyú, kínai hígtrágya keringtető szivattyú gyártók
A termék paraméterei
| Áramlás (Q): | 4.5-5400m³/ H |
| Fej (H): | 6-118m |
| Nyomás: | {0}.06MPa{2}.18MPa |
| Kaliber: | 300 mm vagy annál kisebb |
| Hatalom: | 1.{1}}kw |
| Közepes hőmérséklet: | -20 fok -260(80 fok felett, kérjük, adja meg) |
| Anyag: | Öntöttvas/acélöntvény/kopásálló fém/gumi/rozsdamentes acél stb |
| Alkalmazási kör: | Széles körben használják a kohászatban, a bányászatban, a szénben, az elektromos energiában, az építőanyagokban és más ipari ágazatokban szilárd részecskéket tartalmazó csiszoló és korrozív iszap, sőt erős csiszoló, nagy koncentrációjú iszap szállítására. Igény szerint párhuzamosan vagy sorosan is üzemeltethető. |
Egy pár
Homokbányászati szivattyúKövetkező
Bányászati hígtrágyaszivattyú-gyártókA szálláslekérdezés elküldése













