Vízszintes centrifugális hígtrágyaszivattyú
Fej (H): 6-118 m
Nyomás: 0,06 MPa ~ 1,18 MPa (0,6 Bar ~ 11,8 Bar)
Teljesítmény: 1.1-1200kw
Folyadék hőmérséklet: -20 fok ~ 260 fok (-4 fok F ~ 500 fok F)
Anyaga: gömbgrafitos öntöttvas /acélöntvény /kopásálló-fém/gumi/rozsdamentes acél stb.
Leírás
Műszaki paraméterek
↵
Termékleírás

A vízszintes centrifugális hígtrágyaszivattyú egy rendkívül hatékony folyadékszállító berendezés, amelyet főként szilárd részecskéket tartalmazó zagykeverékek szállítására használnak. A centrifugális erő elvén alapul. A motor forogni hajtja a járókereket, így a folyadék a járókerék meghajtása alatt centrifugális erőt hoz létre, és ezáltal a hígtrágya folyamatos szállítását biztosítja.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Elektromos |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Egyfokozatú{0}}szivattyú |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 1.1-1200kw |
| Kimenet mérete | 300 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 4.5-5400m³/ H |
| Fej | 6-118m |
| Anyag | gömbgrafitos öntöttvas/acélöntvény/kopásálló-fém/gumi/rozsdamentes acél stb. |
Termékek Videó
Szerkezeti

alkalmazás
A vízszintes centrifugális hígtrágya szivattyúkat széles körben használják, például: hígtrágya szállítására kohászati ércfeldolgozó üzemekben, hidraulikus hamu eltávolítására hőerőművekben, hígtrágya és nehézközeg szállítására szénmosó üzemekben, folyami kotrásra, folyami iszap eltávolítására stb. Használhatók környezetvédelemben abrazív szilárd részecskéket, fémrészecskéket, fémrészecskéket és egyéb anyagokat tartalmazó hígtrágya szállítására is. iparágak.
Jellemzők
Nagy hatékonyság és energiatakarékosság:A vízszintes hígtrágyaszivattyú fejlett folyadékmechanikai tervezési és gyártási technológiát alkalmaz, és magas hatásfokkal és energiatakarékossággal rendelkezik. Kulcsfontosságú alkatrészei, mint például a szivattyúház és a járókerék, optimalizáltak és úgy lettek kialakítva, hogy hatékonyan csökkentsék az energiafogyasztást, javítsák a szivattyú hatékonyságát, és energiaköltségeket takarítsanak meg a felhasználók számára.
Kopásálló-és korrózióálló-:A vízszintes hígtrágyaszivattyú fő alkatrészei rendkívül kopás- és Hosszú ideig stabilan működhetnek zord munkakörülmények között, csökkentik a karbantartás és csere gyakoriságát, és csökkentik a felhasználók karbantartási költségeit.
Alkalmazások széles választéka:A vízszintes hígtrágyaszivattyú alkalmas hígtrágya, érczagy, szennyvíz és egyéb szilárd részecskéket tartalmazó közeg szállítására. A szállítóközeg sokféle részecskemérettel rendelkezik, és az olyan paraméterek, mint az áramlási sebesség és a magasság testreszabhatók a felhasználói igények szerint. Erős alkalmazkodóképességgel rendelkezik, és képes megfelelni a különböző iparágak és a különböző munkakörülmények igényeinek.

Terméktanúsítás

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE terméktanúsítás

EAC terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító
A címünk
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kína
WhatsApp szám
+86 158 3619 1545
E--mail
sales@hnybpumps.com

Népszerű tags: vízszintes centrifugális hígtrágya szivattyú, Kína vízszintes centrifugális hígtrágya szivattyú gyártók
| Áramlási sebesség (Q): | 4.5~5400m³/h |
| Fej (H): | 6~118m |
| Nyomás: | 0,06 MPa ~ 1,18 MPa (0,6 Bar ~ 11,8 Bar) |
| Hatalom: | 1.1-1200kw |
| Folyadék hőmérséklet: | -20 fok ~ 260 fok (-4 fok F ~ 500 fok F) |
| Anyag: | gömbgrafitos öntöttvas/acélöntvény/kopásálló-fém/gumi/rozsdamentes acél stb. |
| Alkalmazás: | Széles körben használják a kohászatban, a bányászatban, a szénben, az elektromos energiában, az építőanyagokban és más ipari ágazatokban a szilárd részecskéket tartalmazó csiszoló és korrozív iszap, sőt erős koptató, nagy koncentrációjú salakos zagy szállítására. Igény szerint sorosan vagy párhuzamosan is működhet. |
Következő
Vegyi hígtrágya szivattyúA szálláslekérdezés elküldése










