Leírás
Műszaki paraméterek
↵
Termékleírás

A csővezetékes szivattyúkat tiszta víz és más, a tiszta vízhez hasonló fizikai és kémiai tulajdonságokkal rendelkező folyadékok szállítására használják. Alkalmasak ipari és városi vízellátásra és vízelvezetésre, magas-épületek nyomás alatti vízellátására, kerti locsoló öntözésre, tűzoltó túlnyomásra, távolsági szállításra, HVAC hűtési ciklusra, fürdőszobai és egyéb hideg-meleg víz keringető nyomásra és berendezések összeillesztésére.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Elektromos |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Egyfokozatú{0}}szivattyú |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 3-160kw |
| Kimenet mérete | 500 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 1.1-1450m³/ h |
| Fej | 9-80m |
| Anyag | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél |
Termékek Videó
Termékjellemzők
- A csővezeték szivattyú függőleges felépítésű, azonos bemeneti és kimeneti méretekkel, ugyanazon a középvonalon helyezkedik el, és szelepként szerelhető a csővezetékre.
- A csővezeték-szivattyú kompakt szerkezetű, gyönyörű megjelenésű, kis helyigénnyel és alacsony mérnöki költséggel rendelkezik. Védőburkolat felhelyezése után kültéren is használható.
- A járókerék a motor meghosszabbított tengelyébe van beépítve, kis axiális mérettel, kompakt szivattyúszerkezettel, ésszerű illeszkedéssel a szivattyú és a motor csapágya között, valamint működés közben kiegyensúlyozott radiális és axiális terhelés mellett, stabil szivattyú működést biztosít alacsony rezgés és zaj mellett.
- A tengelytömítés mechanikus tömítést vagy mechanikus tömítések kombinációját alkalmazza. A mechanikus tömítés keményfém anyagból készül, és titánötvözet tömítőgyűrűt vagy közepes és magas hőmérsékletnek ellenálló mechanikus tömítést használ, amely a legjobb -kopásálló tömítési tulajdonságokkal rendelkezik, és meghosszabbíthatja a mechanikus tömítés élettartamát.
Termék alkalmazása
Vegyipar:A csővezetékes szivattyúk különféle vegyi nyersanyagok szállítására használhatók, mint például folyékony vegyszerek, oldószerek, bevonatok stb. A kémiai reakciók során a csővezetékes szivattyúk a reakcióanyagok egyik eszközről a másikra történő szállítására is használhatók.
Kőolajipar:A csővezetékes szivattyúk kőolajtermékek, például benzin, dízel, kenőolaj stb. szállítására használhatók. A benzinkutaknál a csővezetékes szivattyúk használhatók az olaj szállítására a tárolótartályokból a járművek üzemanyagtartályaiba.
Vízkezelő ipar:A csővezetékes szivattyúk folyadékok szállítására használhatók egyik helyről a másikra. Például a vízkezelésben a csővezetékes szivattyúk használhatók víz szállítására egyik medencéből a másikba, vagy vegyszerek hozzáadására a vízhez.
Élelmiszeripar:A csővezetékes szivattyúk élelmiszerek szállítására használhatók egyik helyről a másikra. Például az élelmiszer-feldolgozásban a csővezetékes szivattyúk élelmiszer-alapanyagok, például gyümölcslevek, italok, sajtok stb. szállítására használhatók egyik tartályból a másikba.

Terméktanúsítás

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE terméktanúsítás

EAC terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító
A címünk
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kína
WhatsApp szám
+86 158 3619 1545
E--mail
sales@hnybpumps.com

GYIK
01. MI A MOQ-ja?
02. MIK AZ ÖN FIZETÉSI FELTÉTELEI?
03. MILYEN TANÚSÍTVÁNYAI VAN?
04. GYÁRTÁSI VAGY KERESKEDELMI VÁLLALAT VAGY?
05. LEHET OEM MÁRKÁT CSINÁLNI?
Népszerű tags: csővezeték szivattyú, kínai csővezeték szivattyú gyártók
A termék paraméterei
| Fej: | 9-80m |
| Hatalom: | 3-160kw |
| Kimenet mérete: | 500 mm vagy annál kisebb |
| Áramlási sebesség: | 1.1-1450m³/ h |
| Közepes hőmérséklet: | -20 fok ~ 120 fok (80 fok felett, kérjük, adja meg) |
| Anyag: | öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél stb |
| Maximális üzemi nyomás: | 1,6 MPa (200 kaliber alatt), 1,0 MPa (200 kaliber felett) |
| Bemeneti nyomás: | 0,3 MPa vagy annál kisebb (0,3 MPa feletti rendelés esetén adja meg) |
| Alkalmazási kör: | Széles körben használják tiszta víz és egyéb, a tiszta vízhez hasonló fizikai és kémiai tulajdonságokkal rendelkező folyadékok szállítására, épületek háztartási vízellátására, nyomott csapvízvezeték-hálózatra, ipari és városi vízellátásra és elvezetésre; Kőolajtermékek, például benzin, gázolaj és benzin, vagy maró vagy különleges kémiai tulajdonságokkal rendelkező folyadékok. |
Következő
Egyszívású centrifugálszivattyúA szálláslekérdezés elküldése










