Végszívó monoblokk szivattyú
Teljesítmény: 3-160kw
Közepes hőmérséklet: -20 fok ~ 120 fok (80 fok felett, kérjük, adja meg)
Áramlási sebesség (Q): 1,1-1450 m³/H
Fej: 9-80 m
Kimenet mérete: 500 mm vagy annál kisebb
Anyaga: öntöttvas/gömbgrafitos vas/öntvényacél/rozsdamentes acél stb
Leírás
Műszaki paraméterek
Termékleírás

A vég-szívó egy-egységes szivattyúk főként centrifugális erőt használnak a szivattyúzás eléréséhez. Amikor a járókerék forog, a lapátok együtt forognak a folyadékkal, centrifugális erőt generálva. A centrifugális erő hatására a folyadék kifelé dobódik, és belép a szivattyúházban lévő nyomócsőbe. Ekkor a járókerék közepén egy alacsony-nyomású terület képződik. A nyomáskülönbség hatására a külső folyadék a járókerék közepébe kerül, és kitölti a kiáramlás által kialakított alacsony{7}nyomású területet. Ily módon a járókerék hatására a folyadék folyamatosan szivattyúzódik egyik helyről a másikra.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Elektromos |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Egyfokozatú végszívó szivattyú |
| Alkalmazás | Vegyipar, olajfinomítás, papírgyártás, cukorfinomítás, élelmiszeripar, gyógyszeripar, szálszintézis és más iparágak. |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | A folyadék viszkozitása és fajsúlya alapján választják ki |
| Kimenet mérete | 500 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 1.1-1450m³/h |
| Fej | 9-80m |
| Anyag | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél stb. |
Termékek Videó
Szerkezeti jellemzők

| 1. Szivattyútest | 7. Fékmosó |
| 2. Szivattyúfedél | 8. Persely |
| 3. Járókerék | 9. Csomagoló tömszelence |
| 4. Tengely | 10. Csomagológyűrű |
| 5. Tömítőgyűrű | 11. Csomagolás |
| 6. Járókerék anya | 12. Felfüggesztés csapágyalkatrészei |
Termékjellemzők
- Kompakt szerkezet:A szerkezet viszonylag egyszerű, a bemenet és a kimenet ugyanazon az oldalon található, és nem kell belépni a csővezetékbe vagy a konténerbe telepítéshez és karbantartáshoz, ami kényelmes és rugalmas.
- Könnyű karbantartás:A járókerék, a tömítőgyűrű és az egyéb alkatrészek általában a szivattyú egyik oldalán koncentrálódnak, ami kényelmes a szétszereléshez és a cseréhez.
- Stabil működés zaj nélkül:Az átviteli mód karimákon és tengelykapcsolókon keresztül kapcsolódik a motorhoz, amelyek biztosítják a szivattyú stabil működését túlzott vibráció és zaj nélkül.
- Alkalmazások széles választéka:Alkalmas közönséges víz, tengervíz, olaj, vegyi folyadékok és egyéb közegek szállítására, valamint viszonylag viszkózus folyadékok szállítására.

Terméktanúsítás

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE terméktanúsítás

EAC terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító
A címünk
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kína
WhatsApp szám
+86 158 3619 1545
E--mail
sales@hnybpumps.com

GYIK
01. MI A MOQ-ja?
02. MIK AZ ÖN FIZETÉSI FELTÉTELEI?
03. MILYEN TANÚSÍTVÁNYOK VAN?
04. GYÁRTÁSI VAGY KERESKEDELMI VÁLLALAT VAGY?
05. LEHET OEM MÁRKÁT CSINÁLNI?
06. MI A SZÁLLÍTÁSI IDŐ?
Népszerű tags: Végső szívó monoblokk szivattyú, Kína Vég szívó monoblokk szivattyú gyártók
A termék paraméterei
| Áramlási sebesség: | 1.1-1450m ³/ H |
| Fej: | 9-80m |
| Kaliber: | 500 mm vagy annál kisebb |
| Hatalom: | a folyadék viszkozitása és fajsúlya alapján kell kiválasztani |
| Közepes hőmérséklet: | -20 fok ~ 120 fok (a hőmérsékletet meg kell adni) |
| Anyag: | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél stb. |
| Alkalmazási kör: | Széles körben használják tiszta víz és más, a tiszta vízhez hasonló fizikai és kémiai tulajdonságokkal rendelkező folyadékok ellátásában és szállításában, épületvízellátásban, vízvezeték-hálózat erősítésében, ipari és városi vízellátásban és elvezetésben; benzin, gázolaj, kerozin és egyéb kőolajtermékek vagy folyadékok, amelyek maró hatású vagy speciális kémiai tulajdonságokkal rendelkeznek. |
Következő
Elektromos centrifugális vízszivattyúA szálláslekérdezés elküldése










