Vízszintes végű szívó centrifugálszivattyú
Fej: 9-80 m
Kaliber: 500 mm vagy annál kisebb
Teljesítmény: a folyadék viszkozitása és fajsúlya alapján van kiválasztva
Közepes hőmérséklet: -20 fok ~ 260 fok (hőmérséklet megadva)
Anyaga: öntöttvas/gömbgrafitos vas/öntvényacél/rozsdamentes acél stb.
Leírás
Műszaki paraméterek
Termékleírás

A vízszintes végű szívó centrifugálszivattyú az energiatakarékos{0}} és környezetbarát vízszintes centrifugálszivattyú új generációja, amelyet saját magunk fejlesztettünk ki, a hazai és külföldi hasonló termékek fejlett technológiája és az általános centrifugálszivattyúk teljesítményparaméterei alapján. A vízszintes végszívó centrifugális szivattyú kiváló teljesítménnyel, nagy megbízhatósággal, hosszú élettartammal, ésszerű szerkezettel, gyönyörű megjelenéssel rendelkezik, és az iparág vezető szintjén van.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Dízelmotor vagy villanymotor |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Egyfokozatú végszívó szivattyú |
| Alkalmazás | Vegyipar, olajfinomítás, papírgyártás, cukorfinomítás, élelmiszeripar, gyógyszeripar, szálszintézis és más iparágak. |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | A folyadék viszkozitása és fajsúlya alapján választják ki |
| Kimenet mérete | 500 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 1.1-1450m³/h |
| Fej | 9-80m |
| Anyag | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél stb. |
Termékek Videó
Szerkezeti jellemzők

Termékjellemzők
A vízszintes végű-szívó centrifugálszivattyúkat ipari és városi vízellátásban és vízelvezetésben, magas-épületek nyomás alatti vízellátásában, kerti locsolós öntözésben, tűzoltásban, nagy-távolságú szállításban, HVAC hűtési ciklusban, fürdőszobai és egyéb hideg-meleg víz keringetésének fokozására, valamint a berendezések összehangolására használják.

Terméktanúsítás

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE terméktanúsítás

EAC terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító
A címünk
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kína
WhatsApp szám
+86 158 3619 1545
E--mail
sales@hnybpumps.com

GYIK
01. MI A MOQ-ja?
02. MIK AZ ÖN FIZETÉSI FELTÉTELEI?
03. MILYEN TANÚSÍTVÁNYOK VAN?
04. GYÁRTÁSI VAGY KERESKEDELMI VÁLLALAT VAGY?
05. LEHET OEM MÁRKÁT CSINÁLNI?
06. MI A SZÁLLÍTÁSI IDŐ?
Népszerű tags: vízszintes végű szívó centrifugálszivattyú, Kína vízszintes végű szívó centrifugális szivattyú gyártói
| Áramlási sebesség: | 1.1-1450m ³/ H |
| Fej: | 9-80m |
| Kaliber: | 500 mm vagy annál kisebb |
| Hatalom: | a folyadék viszkozitása és fajsúlya alapján kell kiválasztani |
| Közepes hőmérséklet: | -20 fok ~ 120 fok (a hőmérsékletet meg kell adni) |
| Anyag: | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél stb. |
| Alkalmazási kör: | Széles körben használják tiszta víz és más, a tiszta vízhez hasonló fizikai és kémiai tulajdonságokkal rendelkező folyadékok ellátásában és szállításában, épületvízellátásban, vízvezeték-hálózat erősítésében, ipari és városi vízellátásban és elvezetésben; benzin, dízel, kerozin és egyéb kőolajtermékek vagy folyadékok, amelyek maró vagy speciális kémiai tulajdonságokkal rendelkeznek |
Következő
Önfelszívó centrifugálszivattyúA szálláslekérdezés elküldése










