Önfelszívó szennyvízszivattyú
Fej (H): 12-65 m
Nyomás: 0,12 MPa ~ 0,65 MPa (1,2 Bar ~ 6,5 Bar)
Teljesítmény: 1,5-110kw
Folyadék hőmérséklet: -20 fok ~ 120 fok (-4 fok F ~ 248 fok F)
Anyaga: öntöttvas/gömbgrafitos öntöttvas/acélöntvény/rozsdamentes acél stb.
Leírás
Műszaki paraméterek
Önfelszívó szennyvízszivattyú

Az önfelszívó szennyvízszivattyú- olyan szivattyú, amely automatikusan képes szivattyúzni és kiüríteni a szennyvizet. Erőteljes önfelszívó képessége szükségtelenné teszi a külső vízelvezetést, így alkalmas szennyvíz, szennyvíz és szilárd részecskéket tartalmazó folyadékok kezelésére. Az önfelszívó szennyvízszivattyúk általában korrózióállók, Széles körben használják kommunális mérnöki munkákban, szennyvízkezelésben, mezőgazdasági öntözésben, ipari keringtető vízben és más területeken.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Elektromos |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Egyfokozatú{0}}szivattyú |
| Alkalmazás | Bányászat, Ipari létesítmények, Öntözés és mezőgazdaság, Szennyvízszállítás és árvízvédelem |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 1,5-110kw |
| Kimenet mérete | 300 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 3-800m³/ h |
| Fej | 12-65m |
| Anyag | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél |
Termékek Videó
Szerkezeti diagram

| 1. Szivattyútest | 2. Járókerék anya | 3. Járókerék | 4. Szivattyúfedél |
| 5. Záródoboz | 6. Mechanikus tömítés | 7. Hűtőfúvóka | 8. Tömítő tömszelence |
| 9. Csapágy tömszelence | 10. Csapágy | 11. Persely | 12. Csontváz olajtömítés |
| 13. Tengely | 14. Felfüggesztési konzol | 15. Szivattyúcsatlakozás | 16. A lyuk kitöltése |
Alkalmazási forgatókönyv
Városi mérnök:Városi vízellátás, csatornázás, szennyvíztisztítás.
Mezőgazdasági öntözés:Mezőgazdasági területek öntöző- és locsolórendszereihez használják.
Ipari cirkulációs víz:Használható hűtőrendszerekhez, kazán tápvízhez és kondenzvíz szállításához.
Szennyvízkezelés:Szilárd részecskéket és iszapot tartalmazó szennyvíz szállítására szolgál.
Kőolaj szállítás:Kőolaj és olajos folyadékok szállítására szolgál.

Terméktanúsítás

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE terméktanúsítás

EAC terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító
A címünk
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kína
WhatsApp szám
+86 158 3619 1545
E--mail
sales@hnybpumps.com

GYIK
01. MI A MOQ?
02. MIK AZ ÖN FIZETÉSI FELTÉTELEI?
03. MILYEN TANÚSÍTVÁNYAI VAN?
04. GYÁRTÁSI VAGY KERESKEDELMI VÁLLALAT VAGY?
05. LEHET OEM MÁRKÁT CSINÁLNI?
06. MI A SZÁLLÍTÁSI IDŐ?
Népszerű tags: önfelszívó szennyvízszivattyú, kínai önfelszívó szennyvízszivattyú gyártók
A termék paraméterei
| Áramlási sebesség (Q): | 3~800m³/h |
| Fej (H): | 12~65m |
| Nyomás: | 0,12 MPa ~ 0,65 MPa (1,2 Bar ~ 6,5 Bar) |
| Hatalom: | 1,5-110 kW |
| Folyadék hőmérséklet: | -20 fok ~ 120 fok (-4 fok F ~ 248 fok F) |
| Anyag: | Öntöttvas/gömbgrafitos öntöttvas/acélöntvény/rozsdamentes acél stb |
| Alkalmazás: | Ez a sorozat önfelszívó funkcióval rendelkezik, öntözővíz nélkül, vízszállításra vagy bizonyos folyadékrészecskéket vagy szennyeződéseket tartalmaz, nagy szilárd tömbrészecskéket, hosszú szennyeződést, üledékhulladék bányaszennyeződéseket, ürüléket és műszaki szennyvizet tartalmaz. |
Következő
Önfelszívó szennyvízszivattyúA szálláslekérdezés elküldése










