Ipari vízszintes többfokozatú centrifugálszivattyú
Magasság: 50-1800 m
Kaliber: 300 mm vagy annál kisebb
Teljesítmény: 3-1600kw
Közepes hőmérséklet: -20 fok ~ 150 fok (magyarázni kell, ha magasabb, mint 80 fok)
Anyaga: öntöttvas/gömbgrafitos vas/öntvényacél/rozsdamentes acél stb.
Leírás
Műszaki paraméterek
Ipari vízszintes többfokozatú centrifugálszivattyú

Az ipari vízszintes többfokozatú centrifugálszivattyú egyfajta folyadék szállítására szolgáló berendezés, amely a centrifugálszivattyú típusához tartozik. Több fokozatú járókerekekből áll, amelyek mindegyike növelheti a folyadék nyomását, és alkalmas olyan alkalmakra, amelyek magas nyomást és magas nyomást igényelnek. Az ilyen típusú ipari többfokozatú centrifugálszivattyúk semleges víz (0,5 mm-nél kisebb részecskeméret) 1,5%-nál nem nagyobb szilárd részecsketartalmú víz és hasonló egyéb szennyvíz szállítására szolgálnak. A szállított közeg hőmérséklete nem haladja meg a 80 fokot, és alkalmas acélgyárakra, bányák vízelvezetésére, szennyvízszállításra és egyéb alkalmakra.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Dízelmotor vagy villanymotor |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Vízszintes többfokozatú centrifugálszivattyú |
| Alkalmazás | Ipari kazánok, ipari közművek, öntözés és mezőgazdaság, bányászat, nyersvíz-bevitel |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 3-1600kw |
| Kimenet mérete | 300 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 3.7-1350m³/ H |
| Fej | 50-1800m |
| Anyag | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél |
Termékek Videó
Szerkezeti jellemzők

| 1, Linal szakasz | 13, Tömítő tömszelence/gép tömítő tömszelence |
| 2, Középső rész | 14, Csomagolás/mechanikus tömítés |
| 3, Kimeneti rész | 15, Csomagológyűrű |
| 4, Vezetőlapátok | 16, Csapágy alkatrészek |
| 5, Utolsó vezetőlapát | 17, Farokvédő |
| 6, Első fokozat járókerék | 18, O-gyűrűs tömítés |
| 7, Utolsó fokozatú járókerék | 19, Mérleggyűrű |
| 8, tengely | 20, Mérleggyűrű készlet |
| 9, Tengelyhüvely | 21, Mérleglap |
| 10, Első szakasz tömítőgyűrű | 22, Kiegyensúlyozó cső alkatrészek |
| 11,(végső szakasz) tömítőgyűrű | 23, Húzza meg a csavarokat |
| 12, Vezetőlapát hüvely |
Termékjellemzők
1. Állórész alkatrész:Szivattyútestből (bemeneti és kimeneti szakasz, középső rész), vezetőlapátból stb. áll, amelyeket csavarokkal rögzítenek a kötőrudakon keresztül, hogy egy lezárt munkakamrát képezzenek.
2. Rotorrész:Tengelyből, járókerékből, hüvelyből és kiegyensúlyozó tárcsából áll. A tengelyes erőátvitel révén a járókerék forog, hogy centrifugális erőt hozzon létre, és ezáltal hajtja a közeg áramlását.
3. Csapágyrész:Csapágytestből, csapágyból és csapágymirigyből áll. A csapágy a tengely támasztó szerepét tölti be, hogy biztosítsa a tengely normál és stabil működését.
4. Tömítő rész:Csomagolás tömítésre és mechanikus tömítésre van osztva. A tömítést főként olyan esetekben használják, amikor a szivárgási követelmények nem szigorúak, vagy ahol a közeg szilárd részecskéket tartalmaz. A mechanikus tömítés alkalmas magas hőmérsékletre, nagy nyomásra, korrozív körülményekre és szigorú szivárgási követelményekre. Mindkét tömítés szerepet játszik a szivattyú két végének tömítésében, hogy megakadályozza a közeg kiáramlását a szivattyútestben, valamint garantálja a szivattyútest tömítését.

Terméktanúsítás

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE terméktanúsítás

EAC terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító
A címünk
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kína
WhatsApp szám
+86 158 3619 1545
E--mail
sales@hnybpumps.com

GYIK
01. MI A MOQ-ja?
02. MIK AZ ÖN FIZETÉSI FELTÉTELEI?
03. MILYEN TANÚSÍTVÁNYAI VAN?
04. GYÁRTÁSI VAGY KERESKEDELMI VÁLLALAT VAGY?
05. LEHET OEM MÁRKÁT CSINÁLNI?
06. MI A SZÁLLÍTÁSI IDŐ?
Népszerű tags: ipari vízszintes többfokozatú centrifugálszivattyú, Kína ipari vízszintes többfokozatú centrifugálszivattyú gyártói
A termék paraméterei
| Áramlási tartomány: | 3.7~1350m³/h |
| Fej: | 50~1800m |
| Kaliber: | 300 mm vagy annál kisebb |
| Hatalom: | 3-1600kw |
| Közepes hőmérséklet: | -20 fok ~ 150 fok (magyarázni kell, ha magasabb, mint 80 fok) |
| Anyag: | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél stb. |
| Alkalmazási kör: | Tiszta víz vagy kis mennyiségű szilárd részecskéket nem tartalmazó speciális folyadékok szállítása, főként ipari, bányászati és városi vízellátáshoz és csatornázáshoz, magas{0}} magas épületek nyomás alatti vízellátásához, kerti locsolós öntözéshez, tűznyomás alátámasztásához, nagy-távolságú vízszállításhoz, fűtéshez, fürdőszobákba és egyéb hideg-meleg víz keringetésének nyomás alá helyezése és berendezések támogatása stb. |
Következő
Kazán tápvíz szivattyú típusokA szálláslekérdezés elküldése










