Vízszintes többlépcsős centrifugálszivattyú-gyártók
Magasság: 50-1800 m
Kaliber: 300 mm vagy annál kisebb
Teljesítmény: 3-1600kw
Közepes hőmérséklet: -20 fok ~150 fok (magyarázni kell, ha 80 foknál magasabb)
Anyaga: öntöttvas/gömbgrafitos öntöttvas/acélöntvény/rozsdamentes acél stb. Alkalmas elektromos vagy dízelmotoros hajtásokhoz
Leírás
Műszaki paraméterek
A vízszintes többfokozatú centrifugálszivattyúk elsősorban ipari, bányászati és városi vízellátásra és vízelvezetésre, sokemeletes épületek nyomásfokozó vízellátására, kerti locsoló öntözésre, tűzfokozó, távolsági vízszállításra, gyártási folyamatban lévő víz, hideg és meleg víz keringtetésre alkalmasak. erősítő és felszerelés illesztése stb.

A vízszintes többfokozatú centrifugálszivattyúk előnyei
Nagynyomású szállítási kapacitás: A többfokozatú centrifugálszivattyú D típusú többfokozatú járókerekeiből áll, amelyek mindegyike növelheti a folyadék nyomását. Alkalmas olyan forgatókönyvekhez, amelyek nagyobb nyomást igényelnek, mint például sokemeletes épületek vízellátása, víznyomás növelése, ipari szállítás stb.
Sima működés: A többfokozatú járókerék kialakítása stabilabbá teszi a folyadék áramlását, a gyűrűs szakasz szivattyúinak rezgése és zaja kicsi, a működés sima és megbízható.
Energiatakarékosság és nagy hatásfok: A vízszintes többfokozatú centrifugálszivattyú kialakítása és felépítése lehetővé teszi, hogy nagyobb hatásfokkal működjön, csökkenti az energiafogyasztást és csökkenti az üzemeltetési költségeket.
Nagy megbízhatóság: A vízszintes többfokozatú centrifugálszivattyúk általában kiváló minőségű anyagokat és fejlett gyártási folyamatokat használnak, nagy megbízhatósággal és tartóssággal, csökkentve a meghibásodás lehetőségét.
Könnyű karbantartás: A vízszintes többfokozatú centrifugálszivattyúk karbantartása viszonylag egyszerű. Mivel a szivattyú bemenete és kimenete ugyanazon az oldalon található, egyszerűbb az alkatrészek ellenőrzése, javítása és cseréje.

Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Dízelmotor vagy villanymotor |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Többfokozatú szivattyú |
| Alkalmazás | Ipari kazánok, ipari közművek, öntözés és mezőgazdaság, bányászat, nyersvíz-bevitel |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 3-1600kw |
| Kimenet mérete | 300 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 3.7~1350m³/h |
| Fej | 50~1800m |
| Anyag | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél |
Egyedi termék szállítás

Szerviz után
24 órás szolgáltatás online chaten és telefonon.
2, egész életen át tartó és ingyenes technikai támogatás.
3, Szolgáltatás tengerentúlon: ha szüksége van, mérnököt küldhetünk az ajtóhoz.
Munkahelyeken

Népszerű tags: Vízszintes többfokozatú centrifugálszivattyú-gyártók, Kína vízszintes többfokozatú centrifugálszivattyú-gyártók
Termékparaméterek
| Áramlási tartomány: | 3.7~1350m³/h |
| Fej: | 50~1800m |
| Kaliber: | 300 mm vagy annál kisebb |
| Hatalom: | 3-1600kw |
| Közepes hőmérséklet: | -20 fok ~150 fok (magyarázni kell, ha 80 foknál magasabb) |
| Anyag: | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél stb. |
| Alkalmazási kör: |
Tiszta víz vagy kis mennyiségben szilárd részecskéket nem tartalmazó speciális folyadékok szállítása, elsősorban ipari, bányászati és városi vízellátásra és csatornázásra, sokemeletes épületek nyomás alatti vízellátására, kerti locsolós öntözésre, tűz nyomás alá helyezésére, hosszú távolsági vízszállítás, fűtés, fürdőszoba és egyéb hideg-meleg víz keringető nyomás és berendezések támogatása stb. |
A szálláslekérdezés elküldése









