Leírás
Műszaki paraméterek
Dízelmotorral hajtott bányászati ön{0}}kiegyensúlyozó többfokozatú szivattyú

A dízelmotorral hajtott, ön-kiegyensúlyozó többfokozatú szivattyút bányászati víztelenítésre, magas-magasságú vízszállításra és elektromos áram nélküli távoli projektekre tervezték. Az ön-kiegyensúlyozó szerkezettel ellátott szivattyú kiküszöböli a hagyományos többfokozatú szivattyúknál gyakori axiális erőproblémákat, így hosszabb élettartamot, stabil működést és alacsonyabb karbantartási költségeket biztosít. Megbízható dízelmotorja révén ideális bányászati projektekhez Afrikában, a Közel-Keleten és más, hálózaton kívüli környezetben.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Dízel motor |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Többfokozatú szivattyú |
| Alkalmazás | Ipari kazánok, ipari közművek, öntözés és mezőgazdaság, bányászat, nyersvíz-bevitel |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 3-1600kw |
| Kimenet mérete | 300 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 3.7-1350m³/ h |
| Fej | 50-1800m |
| Anyag | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél |
Termékek Videó

Tipikus alkalmazások:
⛏️ Bányászat
- Bánya víztelenítés
- Földalatti vízelvezetés
- Zagyvíz szállítás
🚜 Távoli vízellátás
- Ki{0}}a rácsos vízszállítás
- Sürgősségi vízszivattyúzás
🌊 Ipari alkalmazások
- Nagynyomású{0}}vízrendszerek
- Nyomásfokozó szivattyúállomások
Termékjellemzők
Ön{0}}kiegyensúlyozó technológia
- Kiegyensúlyozó tárcsa nélkül kiküszöböli az axiális tolóerőt
- Csökkenti a kopást és a karbantartást
- Hosszútávú{0}}stabil működést biztosít
- Ideális folyamatos bányászati műveletekhez
Dízelmotorral hajtott – nincs szükség elektromos áramra
- Tökéletes távoli bányászati területekhez
- Kompatibilis a vezető dízelmotor márkákkal
- Könnyen kezelhető és karbantartható
Magas fejű és nagy{0}}távolságú vízi transzfer
- Haladjon 800 méterre
- Több-lépcsős járókerék kialakítás
- Mély bányavízelvezetésre alkalmas
Erős{0}}terhelő kialakítás zord környezetekhez
- Korróziógátló{0}}anyagok állnak rendelkezésre
- Porra, hőre és folyamatos működésre tervezték
Könnyű karbantartás és hosszú élettartam
- Kevesebb kopóalkatrész a hagyományos szivattyúkhoz képest
- Moduláris kialakítás a gyors szervizelés érdekében
- Csökkentett állásidő

Terméktanúsítás

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE terméktanúsítás

EAC terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító

Miért válassza a HNYB SZIVATTYÚT?
A HNYB PUMPS-nál a nagynyomású{0}}többlépcsős szivattyús megoldásokra specializálódtunk globális ipari alkalmazásokhoz
30+ év gyártási tapasztalat
Exportálás 100+ országba
Egyedi szivattyúmegoldások bányászati projektekhez
Szigorú minőségellenőrzés és tesztelés
A címünk
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kína
WhatsApp szám
+86 158 3619 1545
E--mail
sales@hnybpumps.com

GYIK
01. Miért válasszunk dízelmotoros szivattyút elektromos helyett?
02. Mi az előnye az ön-kiegyensúlyozó szerkezetnek?
03. Testreszabható a szivattyú a bányászati körülményekhez?
04. Milyen dízelmotor márkákat támogat?
05. LEHET OEM MÁRKÁT CSINÁLNI?
06. MI A SZÁLLÍTÁSI IDŐ?
Népszerű tags: dízelmotorral hajtott bányászati ön-egyensúlyozó többfokozatú szivattyú, kínai dízelmotorral hajtott bányászati ön-kiegyensúlyozó többfokozatú szivattyúgyártók
| Áramlási tartomány: | 3.7~1350m³/h |
| Fej: | 50~1800m |
| Kaliber: | 300 mm vagy annál kisebb |
| Hatalom: | 3-1600kw |
| Közepes hőmérséklet: | -20 fok ~ 150 fok (magyarázni kell, ha magasabb, mint 80 fok) |
| Anyag: | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél stb. |
| Alkalmazási kör: | Tiszta víz vagy kis mennyiségű szilárd részecskéket nem tartalmazó speciális folyadékok szállítása, főként ipari, bányászati és városi vízellátáshoz és csatornázáshoz, magas{0}} magas épületek nyomás alatti vízellátásához, kerti locsolós öntözéshez, tűznyomás alátámasztásához, nagy-távolságú vízszállításhoz, fűtéshez, fürdőszobákba és egyéb hideg-meleg víz keringetésének nyomás alá helyezése és berendezések támogatása stb. |
Következő
Ön-egyensúlyozó szivattyúA szálláslekérdezés elküldése









