Centrifugális kazán tápvíz szivattyú
Magasság: 50-1800 m
Kaliber: 300 mm vagy annál kisebb
Teljesítmény: 3-1600kw
Közepes hőmérséklet: -20 fok ~ 150 fok (magyarázni kell, ha magasabb, mint 80 fok)
Anyaga: öntöttvas/gömbgrafitos vas/öntvényacél/rozsdamentes acél stb.
Leírás
Műszaki paraméterek
Centrifugális kazán tápvíz szivattyú
A centrifugális kazántápszivattyú egy vízszivattyú, amellyel a tápvízrendszerből vizet szállítanak a kazánba fűtés céljából. Ez egy általános kazánberendezés, amelyet széles körben használnak az ipari és kereskedelmi területeken.
A centrifugális kazán tápvízszivattyújának működési elve az, hogy a járókerék forgását használja centrifugális erő létrehozására, amely nagy sebességgel juttatja a vizet a csőbe. Az ilyen típusú vízszivattyú előnye a nagy hatékonyság és a megbízhatóság, ami javíthatja a kazán hatékonyságát és működési stabilitását.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Elektromos |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Többfokozatú szivattyú |
| Alkalmazás | Ipari kazánok, ipari közművek, öntözés és mezőgazdaság, bányászat, nyersvíz-bevitel |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 3-1600kw |
| Kimenet mérete | 300 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 3.7~1350m³/h |
| Fej | 50~1800m |
| Anyag | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél |
Termékek Videó
Termékjellemzők
Tartósság– Centrifugális kazántápszivattyúinkat úgy tervezték, hogy ellenálljanak a zord környezetnek, és évekig szolgáljanak. A kiváló minőségű anyagokból készült-szivattyúk rendelkeznek a szükséges szilárdsággal és tartóssággal, hogy bármilyen kihívást megbirkózzanak.
Hatékonyság– Centrifugális kazántápszivattyúinkat úgy tervezték, hogy optimális hatékonyságot, áramlási és nyomónyomási teljesítményt nyújtsanak. Ezen túlmenően alacsony NPSH (nettó pozitív szívófej) követelményekkel rendelkeznek, ami segít csökkenteni a kavitáció kockázatát.
Kompaktság– Centrifugális kazántápszivattyúink kompaktak és könnyen beszerelhetők szűk helyekre. Csökkentett lábnyomuk ideálissá teszi kisebb erőművek számára.
Alacsony karbantartás– Centrifugális kazántápszivattyúinkat úgy tervezték, hogy minimális karbantartást igényeljenek, ezzel is csökkentve az állásidőt és a javítási költségeket.

Terméktanúsítás

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE terméktanúsítás

EAC terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító
A címünk
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kína
WhatsApp szám
+86 158 3619 1545
E--mail
sales@hnybpumps.com

GYIK
01. MI A MOQ-ja?
02. MIK AZ ÖN FIZETÉSI FELTÉTELEI?
03. MILYEN TANÚSÍTVÁNYOK VAN?
04. GYÁRTÁSI VAGY KERESKEDELMI VÁLLALAT VAGY?
05. LEHET OEM MÁRKÁT CSINÁLNI?
06. MI A SZÁLLÍTÁSI IDŐ?
Népszerű tags: centrifugális kazán tápvízszivattyú, kínai centrifugális kazán tápvízszivattyú gyártók
A termék paraméterei
| Áramlási tartomány: | 3.7~1350m³/h |
| Fej: | 50~1800m |
| Kaliber: | 300 mm vagy annál kisebb |
| Hatalom: | 3-1600kw |
| Közepes hőmérséklet: | -20 fok ~ 150 fok (magyarázni kell, ha magasabb, mint 80 fok) |
| Anyag: | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél stb. |
| Alkalmazási kör: | Tiszta víz vagy kis mennyiségű szilárd részecskéket nem tartalmazó speciális folyadékok szállítása, elsősorban ipari, bányászati és városi vízellátáshoz és vízelvezetéshez, magas{0} épületek nyomás alatti vízellátásához, kerti locsolós öntözéshez, tűznyomás-kezeléshez, nagy-távolságú vízszállításhoz, fűtéshez, fürdőszobákba és egyéb hideg-meleg víz keringtető présekhez. |
Következő
Vízszivattyú kazánfűtéshezA szálláslekérdezés elküldése











