Nagynyomású vízszivattyúk tűzoltáshoz
Nyomás: 0,3-2,25 MPa (3-22,5 Bar)
Kaliber: 250 mm vagy annál kisebb
Teljesítmény: 1.1-200kw
Anyaga: gömbgrafitos vas/rozsdamentes acél stb.
Közepes hőmérséklet: -20 fok ~ 120 fok (magyarázni kell, ha magasabb, mint 80 fok)
Leírás
Műszaki paraméterek
Nagynyomású vízszivattyúk tűzoltáshoz

Az XBD sorozatú tűzoltószivattyú-egységeket főként tűzcsapos tűzoltórendszerekben és automata sprinkleres tűzoltórendszerekben használják vállalatok, intézmények, mérnöki építkezések, sokemeletes épületek stb. rögzített tűzvédelmi rendszereiben.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Elektromos |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Elektromos vízszivattyú |
| Alkalmazás | Ipari kazánok, ipari közművek, öntözés és mezőgazdaság, bányászat, nyersvíz-bevitel |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 1.1-200kw |
| Kimenet mérete | 250 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 5-497L/s |
| Nyomás | 0,3-2,25 MPa (3 Bar-22,5 Bar) |
| Anyag | gömbgrafitos öntöttvas/rozsdamentes acél stb |
Termékjellemzők
A Fire Pump Electric 100 fok alatti tiszta víz szállítására használható szilárd részecskék és a vízhez hasonló fizikai és kémiai tulajdonságokkal rendelkező közegek nélkül. Használhatók továbbá tűzvédelmi, életvezetési, termelési közös vízellátó rendszerekben és építőiparban, kommunális vízellátásban és vízelvezetésben stb.
01
Nagy hatékonyság és energiatakarékosság
A speciális gyártáshoz ragaszkodva egyedi módszerekkel rendelkezünk a termékmodell kiválasztására, a formakészítésre és a hidraulikus alkatrészek öntési folyamatára.
02
Fejlett technológiai berendezések
A termékek összeszerelési teljesítményének biztosítása érdekében cégünk korszerű alkatrésztisztító berendezéseket importált külföldről, és minden alkatrészt gondosan letisztítottunk a végső összeszerelés előtt.
03
Egyedi szerkezet
Szereljen be egy O-alakú tömítőgyűrűt a kiegyenlítőgyűrű és a szivattyú illeszkedő felületére, hogy megakadályozza a nagynyomású víz bejutását a kiegyensúlyozó kamrába, csökkentse a kiegyensúlyozó lemez kopását és meghosszabbítsa a termék élettartamát.
04
Ésszerű anyagválasztás
A kiegyensúlyozó lemez és a kiegyensúlyozó gyűrű anyaga készülhet keményfémből, ötvözött acélból vagy QT600Mn ötvözött gömbgrafitos öntöttvasból a különböző felhasználói igényeknek megfelelően.
Vállalati előny
A többlépcsős szivattyúgyártó 30 éves kutatása és fejlesztése
Hanggyártási folyamat
A vállalat erős erővel, fejlett gyártóberendezésekkel, tökéletes észlelési eszközökkel és kiváló minőségű{0}}tehetségekkel rendelkezik. Termékek széles választékát gyártjuk teljes specifikációkkal.
Széles körben szolgálja ki a felhasználókat
Széles körben használják a szén-, bányászat-, kőolaj-, vegyiparban, textiliparban, városépítésben, papírgyártásban, kohászatban, mezőgazdasági és öntözési és egyéb iparágakban.
Komplett minőségirányítási rendszer
A vállalat folyamatosan halad előre.innovál és fejleszt, hosszú távú-gyakorlatban teljes minőségirányítási rendszert alakított ki, és műszakilag hozzáértő üzembe helyezési és -értékesítés utáni szolgáltatási csapattal rendelkezik, hogy enyhítse a gondjait.
Erős gyártási kapacitás
Jelenleg a cég 26 sorozatot, 280 fajtát és több mint 900 specifikációjú szivattyúterméket gyárt.
Tanúsítványok
Hozzon létre átfogó megoldást a hatékony emberi lopás elleni küzdelemhez

terméktanúsítás

terméktanúsítás

terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító

Ellenőrzött szállító

Ellenőrzött szállító
GYIK
K: MI A MOQ-ja?
K: MI A TERMÉK ÁRA?
K: MIK AZ ÖN FIZETÉSI FELTÉTELEI?
K: MILYEN TANÚSÍTVÁNYOK VAN?
K: MI a helyzet a GARANCIÁVAL?
K: LEHET OEM MÁRKÁT CSINÁLNI?
K: MI A SZÁLLÍTÁSI IDŐ?
K: ÖN GYÁRTÁSI VAGY KERESKEDELMI VÁLLALAT?
K: HOGYAN KELL CSERÉLNI ALKATRÉSZEKET?
K: MEGBÍZHATÓ MINŐSÉG?
K: HOGYAN VÁSÁRLHATJUK SZIVATTYÁINKAT?
K: LÁTOGATHATJUK A GYÁRT, HOGY ISMERJÜK A GYÁRTÁSI FOLYAMATORÓL?
K: MILYEN ORSZÁGOKBAN VAN ÜGYFELEI A VILÁGBAN?
Népszerű tags: nagynyomású vízszivattyúk tűzoltáshoz, Kína nagynyomású vízszivattyúk tűzoltó gyártóknak
Termékek paraméterei
| Folyik: | 5-497L/s |
| Nyomás: | 0,3-2,25 MPa (3 Bar-22,5 Bar) |
| Kaliber: | 250 mm vagy annál kisebb |
| Hatalom: | 1,1-200 kW |
| Anyag: | gömbgrafitos vas/rozsdamentes acél stb. |
| Közepes hőmérséklet: | -20 fok ~ 120 fok (magyarázni kell, ha magasabb, mint 80 fok) |
| Alkalmazási kör: | Alkalmas tűzivízellátásra és tűzvédelmi rendszer csővezeték nyomás alá helyezésére különböző alkalmakkor. |

Következő
vízszintes egyfokozatú tűzoltó-szivattyúA szálláslekérdezés elküldése












