Firewater Axiálisan osztott szivattyú
Fej (H): 10-260 m
Nyomás: 0,1 MPa-2,6 MPa (1 Bar-26 Bar)
Kaliber: 1200 mm vagy annál kisebb
Teljesítmény: 11-2240kw
Közepes hőmérséklet: -20 fok -150 fok (-4 fok F-482 fok F) (80 fok felett, kérjük, adja meg)
Anyaga: öntöttvas/gömbgrafitos vas/öntvényacél/rozsdamentes acél stb
Leírás
Műszaki paraméterek
Tűzoltóvíz Axiálisan osztott szivattyú

A tűzivíz axiális osztott szivattyú egy speciális célú szivattyú, amelyet a tűzvédelmi rendszer vízszükségleteinek kielégítésére terveztek. Ez a fajta szivattyú kompakt szerkezeti kialakítású, és nagyon kevés helyet foglal el. Alkalmas tűzvédelmi rendszerek vízellátására, például gyárakban, kereskedelmi épületekben és sokemeletes lakóházakban. Használható kazánvízellátáshoz, hűtővíz keringtetéshez, tisztítórendszerekhez és egyéb célokra is.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Dízelmotor vagy villanymotor |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | vízszintes osztott házas többfokozatú szivattyú |
| Alkalmazás | Ivóvízkezelés, Élelmiszer- és italipar, Ipari létesítmények, Öntözés és mezőgazdaság, Bányászat, |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 11-2240kw |
| Kimenet mérete | 1200 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 50-18000m³/ H |
| Fej | 10-260m |
| Anyag |
Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél |
Termékek Videó
Szerkezeti jellemzők


Termékjellemzők
A tűzoltóvíz axiális osztott szivattyúja tartós mechanikus tömítéssel és védelmi rendszerrel rendelkezik, zord környezetben is működhet, és automatikusan megvédi és megszakítja az áramellátást a tűzoltás biztonságának és megbízhatóságának biztosítása érdekében. A szivattyú alacsony zajszinttel, energiatakarékossággal és környezetvédelemmel is rendelkezik, valamint hatékony, stabil és megbízható hidraulikus támogatást nyújt. A tűzoltáshoz nélkülözhetetlen felszerelés.

Terméktanúsítás

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE terméktanúsítás

EAC terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító
A címünk
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kína
WhatsApp szám
+86 158 3619 1545
E--mail
sales@hnybpumps.com

GYIK
01. MI A MOQ-ja?
02. MIK AZ ÖN FIZETÉSI FELTÉTELEI?
03. MILYEN TANÚSÍTVÁNYOK VAN?
04. GYÁRTÁSI VAGY KERESKEDELMI VÁLLALAT VAGY?
05. LEHET OEM MÁRKÁT CSINÁLNI?
06. MI A SZÁLLÍTÁSI IDŐ?
Népszerű tags: tűzivíz axiálisan osztott szivattyú, kínai tűzivíz axiálisan osztott szivattyú gyártók
A termék paraméterei
| Áramlás (Q): | 50-18000m³/ H |
| Fej (H): | 10-260m |
| Nyomás: | 0,1 MPa-2,6 MPa (1 Bar-26 Bar) |
| Kaliber: | 1200 mm vagy annál kisebb |
| Hatalom: | 11-2240kw |
| Közepes hőmérséklet: | -20 fok -150 fok (-4 fok F-482 fok F) (80 fok felett, kérjük, adja meg) |
| Anyag: | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél stb |
| Alkalmazási kör: | Az S- típusú kettős szívású osztott szivattyú egy vízszintes egypólusú, kétszívású vízszintes osztott centrifugálszivattyú, amelyet gyárunk fejlesztett ki. Ez egy hatékony és energiatakarékos -termék, amely alkalmas ipari és városi vízellátó és vízelvezető szivattyúkhoz. Használható vízelvezető vagy vízellátó szivattyúként gyárakban, városokban, erőművekben, vízgazdálkodásban, kőolajiparban, mérnöki és egyéb iparágakban. Mezőgazdasági öntözésre és egyéb iparágakban is használható. |
Egy pár
Elektromos tűzoltó szivattyúKövetkező
Tűzoltó szivattyú egységA szálláslekérdezés elküldése










