Elektromos indító tűzoltó szivattyú
Nyomás: 0,3-2,25 MPa (3 Bar-22,5 Bar)
Kaliber: 250 mm vagy annál kisebb
Teljesítmény: 1.1-200kw
Anyaga: gömbgrafitos vas/rozsdamentes acél stb.
Közepes hőmérséklet: -20 fok ~ 120 fok (magyarázni kell, ha magasabb, mint 80 fok)
Leírás
Műszaki paraméterek
Termékleírás
Az elektromos indítással működő tűzoltó szivattyú egy sokoldalú és hatékony eszköz, amelyet arra terveztek, hogy segítsen megvédeni az otthonokat és ingatlanokat a tüzektől. Ezt a típusú szivattyút gyakran használják a települési vízellátás kiegészítésére vidéki területeken, vagy tartalék vízforrásként vészhelyzetek esetén.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Elektromos |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Egyfokozatú{0}}szivattyú |
| Alkalmazás | Tűzoltó vízellátás és tűzoltó rendszer csővezeték nyomásnövelése különböző alkalmakkor |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 1.1-200kw |
| Kimenet mérete | 250 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 5-497L/s |
| Nyomás | 0,3-2,25 MPa (3 Bar-22,5 Bar) |
| Anyag | gömbgrafitos vas/rozsdamentes acél stb. |
Termékek Videó
Termékjellemzők
Az elektromos indítású tűzoltó szivattyú elsődleges előnyei a megbízhatóság és a hordozhatóság. Az elektromos szivattyúk sokkal tartósabbak és{1}}hosszabb élettartamúak. Minimális karbantartást igényelnek és sokkal hatékonyabbak, ami azt jelenti, hogy hosszabb ideig használhatja őket anélkül, hogy aggódnia kellene az üzemanyag-fogyasztás vagy a meghibásodás miatt. Ezek a szivattyúk jellemzően könnyűek és kompaktak, így használaton kívül könnyen szállíthatók és tárolhatók.

Terméktanúsítás

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE terméktanúsítás

EAC terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító
A címünk
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kína
WhatsApp szám
+86 158 3619 1545
E--mail
sales@hnybpumps.com

Népszerű tags: elektromos indító tűzoltó szivattyú, kínai elektromos indító tűzoltó szivattyú gyártók
A termék paraméterei
| Folyik: | 5-497L/s |
| Nyomás: | 0,3-2,25 MPa (3 Bar-22,5 Bar) |
| Kaliber: | 250 mm vagy annál kisebb |
| Hatalom: | 1,1-200 kW |
| Anyag: | gömbgrafitos vas/rozsdamentes acél stb. |
| Közepes hőmérséklet: | -20 fok ~ 120 fok (magyarázni kell, ha magasabb, mint 80 fok) |
| Alkalmazási kör: | Alkalmas tűzivízellátásra és tűzvédelmi rendszer csővezeték nyomás alá helyezésére különböző alkalmakkor. |
Egy pár
Dízel tűzoltó vízszivattyúKövetkező
nagynyomású zsoké szivattyú tűzoltáshozA szálláslekérdezés elküldése











