Dízelmotorral hajtott egyfokozatú centrifugálszivattyú
Fej: 8-140 m
Kaliber: 300 mm vagy annál kisebb
Teljesítmény: a folyadék viszkozitása és fajsúlya alapján van kiválasztva
Közepes hőmérséklet: -20 fok ~ 260 fok (hőmérséklet megadva)
Anyaga: öntött acél/rozsdamentes acél stb
Leírás
Műszaki paraméterek
Termékleírás

A HNYB dízelmotoros-egyfokozatú-centrifugálszivattyú egy-egyfokozatú egy-szívó centrifugális vízszivattyú, amelyet dízelmotor hajt. Alkalmas ipari és városi vízellátásra, vízelvezetésre, valamint mezőgazdasági öntözésre, vízelvezetésre is. Tiszta víz vagy a vízhez hasonló fizikai és kémiai tulajdonságokkal rendelkező közeg szállítására szolgál. A közeg hőmérséklete nem haladja meg a 80 fokot, és a bemeneti nyomás 0,6 MPa.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Dízel motor |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Egyfokozatú{0}}szivattyú |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 11-2240kw |
| Kimenet mérete | 300 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 1.6~1200m³/h |
| Fej | 8~140m |
| Anyag | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél |
Termékek Videó
SZERKEZET

alkalmazások
1. Tűzvédelemre használják, mint például tűzcsaprendszerek, porlasztott hűtőrendszerek stb.
2. Ipari vészhelyzeti felhasználás, például kazánvízellátás és magas-hőmérsékletű vízellátás.
3. Fűtés, például a vízellátó keringtető rendszer és a hűtő keringtető rendszer.
4. Önkormányzati igazgatás, szükségvízelvezetés, szükségvízellátás.
5. Mezőgazdasági vízelvezetés és öntözés.
Termékjellemzők
Egyszerű szerkezet:A dízelmotoros-egyfokozatú-centrifugálszivattyú szerkezete viszonylag egyszerű, mivel csak egy járókereke van, és a karbantartás és a nagyjavítás viszonylag egyszerű.
Alkalmazások széles választéka:A dízelmotoros-hajtású egyfokozatú-centrifugálszivattyúk általában alacsony és közepes emelőmagasságú alkalmazásokhoz alkalmasak, mint például vízellátás és vízelvezetés, vízellátás, ipari keringtetés stb.
Telepítés és karbantartás:A dízelmotoros-egyfokozatú-centrifugálszivattyúk könnyen telepíthetők, és viszonylag alacsony karbantartási költségük van. Egyszerű felépítésének köszönhetően viszonylag könnyen javítható és cserélhető alkatrész, csökkentve az üzemeltetési költségeket.
Hatékony teljesítmény:A dízelmotor nagy teljesítményt biztosít külső tápegység és összetett vezérlőrendszer nélkül, és egyszerűen üzemanyag hozzáadásával indítható és üzemeltethető.

Terméktanúsítás

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE terméktanúsítás

EAC terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító
A címünk
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kína
WhatsApp szám
+86 158 3619 1545
E--mail
sales@hnybpumps.com

Népszerű tags: Dízelmotoros egyfokozatú centrifugálszivattyú, Kína Dízelmotoros egyfokozatú centrifugálszivattyú gyártók
A termék paraméterei
| Áramlási sebesség: | 1.6-1200m ³/ h |
| Fej: | 8-140m |
| Kaliber: | 300 mm vagy annál kisebb |
| Hatalom: | a folyadék viszkozitása és fajsúlya alapján kell kiválasztani |
| Közepes hőmérséklet: | -20 fok ~ 260 fok (a hőmérsékletet meg kell adni) |
| Anyag: | Öntött acél/rozsdamentes acél stb |
| Alkalmazási kör: |
Alacsony-hőmérsékletű vagy magas-hőmérsékletű folyadékok, semleges vagy korrozív folyadékok, tiszta vagy szilárd részecskéket tartalmazó folyadékok, nem szennyezett folyadékok stb. szállítására szolgál. Alkalmas vegyiparban, olajfinomításban, papírgyártásban, cukorfinomításban, élelmiszeriparban, gyógyszeriparban, szintetikus rostiparban és más iparágakban. |
A szálláslekérdezés elküldése










