Rozsdamentes acél vegyi szivattyú
Fej: 8-140 m
Kaliber: 300 mm vagy annál kisebb
Teljesítmény: a folyadék viszkozitása és fajsúlya alapján van kiválasztva
Közepes hőmérséklet: -20 fok ~ 260 fok (hőmérséklet megadva)
Anyaga: öntött acél/rozsdamentes acél
Leírás
Műszaki paraméterek
Rozsdamentes acél vegyi szivattyú

A rozsdamentes acél vegyszerszivattyúkat kiváló minőségű-rozsdamentes acél anyagokból tervezték, amelyek kiváló vegyi korrózióállósággal rendelkeznek, így hosszú élettartamot és nagy megbízhatóságot biztosítanak zord környezetben. Precíziós-tervezésű szerkezete lehetővé teszi a hatékony folyadékátvitelt, miközben megőrzi az integritást a kemény vegyszerekkel, savakkal és lúgokkal szemben. A fejlett tömítőmechanizmusokkal és megerősített alkatrészekkel felszerelve minimálisra csökkenti a szivárgás kockázatát és javítja az üzembiztonságot.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Elektromos |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Egyfokozatú szivattyú |
| Alkalmazás | Bioüzemanyag-ipar, Kereskedelmi épületek, Ipari létesítmények, Megmunkálás, Tengerészet, Bányászat |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | Testreszabás |
| Kimenet mérete | 300 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 1.6-1200m³/ H |
| Fej | 8-140m |
| Anyag | Öntött acél/rozsdamentes acél |
Termékek Videó
Alkalmazási forgatókönyv

| Struktúra lista | |||||
| 1 | Szivattyúház | 4 | Járókerék anya | 7 | Középső konzol |
| 2 | Járókerék | 5 | Szivattyúfedél | 8 | Tengely |
| 3 | Pecsét-gyűrű | 6 | Tömítés rész | 9 | Függő állvány |
Termékjellemzők
Kiváló korrózióállóság;
Egyszerű szerkezet, könnyű karbantartás;
Magas működési hatékonyság; Széles teljesítménytartomány; Energiatakarékos{0}}
környezetbarát és egyszerű karbantartás; Kiváló mechanikai,
kémiai és fizikai tulajdonságok; Tartós, alacsony{0}}zaj, hosszú{1}}élettartam
csapágyak és jó minőségű{0}}mechanikus tömítések

Terméktanúsítás

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE terméktanúsítás

EAC terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító
A címünk
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kína
WhatsApp szám
+86 158 3619 1545
E--mail
sales@hnybpumps.com

GYIK
01. MI A MOQ-ja?
02. MIK AZ ÖN FIZETÉSI FELTÉTELEI?
03. MILYEN TANÚSÍTVÁNYOK VAN?
04. GYÁRTÁSI VAGY KERESKEDELMI VÁLLALAT VAGY?
05. LEHET OEM MÁRKÁT CSINÁLNI?
06. MI A SZÁLLÍTÁSI IDŐ?
Népszerű tags: rozsdamentes acél vegyi szivattyú, kínai rozsdamentes acél vegyi szivattyú gyártók
A termék paraméterei
| Folyik: | 1.6-1200m³/ H |
| Fej: | 8-140m |
| Kaliber: | 300 mm vagy annál kisebb |
| Hatalom: | a folyadék viszkozitása és fajsúlya alapján kell kiválasztani |
| Közepes hőmérséklet: | -20 fok ~ 260 fok (a hőmérsékletet meg kell adni) |
| Anyag: | Öntött acél/rozsdamentes acél |
| Alkalmazási kör: | Alkalmas különféle semleges és korrozív folyadékok (savak, lúgok, sók és különböző koncentrációjú folyékony petrolkémiai termékek stb.) szállítására, széles körben használják a finomítókban, a petrolkémiában, a vegyiparban, a papír- és cukoriparban, valamint az általános feldolgozóiparban. |
Egy pár
Ipari vízszivattyúA szálláslekérdezés elküldése










