Leírás
Műszaki paraméterek
Termékleírás

A nagy hatékonyságú-mágneses meghajtású keringtető szivattyú egy fejlett folyadékszállító berendezés. A mágneses átvitel elvét alkalmazza, és nem igényel mechanikus átviteli eszközöket. A szivattyú forgórészét mágneses tengelykapcsolón keresztül hajtja meg, hogy energiát adjon a járókeréknek a folyadékszállítás érdekében. Mivel nincs mechanikus érintkezés, a nagy hatékonyságú mágneses meghajtású keringtető szivattyú elkerülheti a teljesítmény romlását vagy a működés közbeni kopásból eredő meghibásodást, ezáltal biztosítva a berendezés hosszú távú és stabil működését. Ezenkívül a mágneses meghajtású keringtető szivattyú nagy tömítőképességgel is rendelkezik, amely hatékonyan elkerülheti az olyan problémákat, mint a folyadékszivárgás és a gáz behatolása.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Elektromos |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Egyfokozatú{0}}szivattyú |
| Alkalmazás | Vegyi feldolgozás, gyógyszergyártás, élelmiszer- és italgyártás, vízkezelés |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 1,5-110kw |
| Kimenet mérete | 100 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 0.9-50m³/ H |
| Fej | 3-50m |
| Anyag | Fluoroplast/ötvözet/rozsdamentes acél stb. |
Termékek Videó
Alkalmazási forgatókönyv
Vegyipar:A mágneses meghajtású cirkulációs szivattyút leggyakrabban a vegyiparban használják. Gyakran használják különféle maró, mérgező, gyúlékony és robbanásveszélyes folyadékok, például sav, lúg, olaj stb. szállítására. Szivárgásmentes-kialakítása biztosítja a gyártás biztonságát.
gyógyszer:A gyógyszeripar rendkívül magas követelményeket támaszt a berendezések tisztaságával és sterilitásával szemben. A mágneses meghajtású cirkulációs szivattyú szivárgásmentes-konstrukciója lehetővé teszi, hogy jól teljesítsen gyógyszeripari alapanyagok és késztermékek, például folyékony gyógyszerek és oldószerek szállítása során.
Környezetvédelem:A szennyvízkezelés és szennyvíztisztítás területén a mágneses meghajtású keringető szivattyú képes szállítani a szennyeződéseket, például szilárd részecskéket, rostokat, iszapot stb. tartalmazó szennyvizet, miközben biztosítja a szivárgásmentességet és csökkenti a környezetszennyezést.
Termékjellemzők
Szivárgásmentes{0}}kialakítás:A mágneses átvitel elvét elfogadva nincs szükség mechanikus tengelytömítésre, hatékonyan kiküszöböli a folyadékszivárgás kockázatát a szivattyútestben és javítja az üzembiztonságot.
Magas hatásfok:A mágneses átvitel csökkenti az energiaveszteséget, javítja a szivattyú hatékonyságát, segít csökkenteni az energiafogyasztást, és megfelel az energiatakarékosság és a környezetvédelem követelményeinek.
Korrózióállóság:Korrózióálló anyagok-felhasználásával alkalmas korrozív közegek kezelésére, és meghosszabbítja a szivattyú élettartamát.
Alacsony karbantartási költség:A tengelytömítés nélküli kialakítás csökkenti a karbantartási munkát, csökkenti a karbantartási költségeket és javítja a berendezés megbízhatóságát.

Terméktanúsítás

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE terméktanúsítás

EAC terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító
A címünk
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kína
WhatsApp szám
+86 158 3619 1545
E--mail
sales@hnybpumps.com

GYIK
01. MI A MOQ-ja?
02. MIK AZ ÖN FIZETÉSI FELTÉTELEI?
03. MILYEN TANÚSÍTVÁNYOK VAN?
04. GYÁRTÁSI VAGY KERESKEDELMI VÁLLALAT VAGY?
05. LEHET OEM MÁRKÁT CSINÁLNI?
06. MI A SZÁLLÍTÁSI IDŐ?
Népszerű tags: nagy hatékonyságú mágneses meghajtású keringető szivattyú, Kína nagy hatásfokú mágneses meghajtású keringető szivattyú gyártói
A termék paraméterei
|
Folyik: |
0.9~50m³/h |
|
Fej: |
3~50m |
|
Kaliber: |
100 mm vagy annál kisebb |
| Hatalom: | 1,5-110 kW |
|
Közepes hőmérséklet: |
0-150 fok |
| Anyag: | Fluoroplast/ötvözet/rozsdamentes acél stb. |
| Alkalmazási kör: | Vegyi feldolgozás, gyógyszergyártás, élelmiszer- és italgyártás, vízkezelés |
Következő
nemA szálláslekérdezés elküldése










