Leírás
Műszaki paraméterek
Centrifugális mágneses szivattyú
A centrifugális mágneses szivattyú egy nagy hatásfokú, szivárgásmentes szivattyúberendezés, amely fejlett mágneses csatolási technológiát használ az energia átvitelére a mágneses anyagok által generált mágneses erőn keresztül, és a folyadékot centrifugális mozgás végrehajtására hajtja a szállítás elérése érdekében. Ez a fajta szivattyú különösen alkalmas gyúlékony, robbanásveszélyes, mérgező vagy korrozív közegek kezelésére, mivel teljesen megoldja a szivárgási problémát, amely akkor fordulhat elő, amikor a hagyományos mechanikus tömítésű szivattyúk szállítják az ilyen anyagokat.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Elektromos |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Elektromos vízszivattyú |
| Alkalmazás | Ipari kazánok, ipari közművek, öntözés és mezőgazdaság, bányászat, nyersvíz-bevitel |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 0.75-550kw |
| Kimenet mérete | 600 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 9-5500m³/ H |
| Fej | 5-110m |
| Anyag | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél |
Termékjellemzők
A centrifugális mágneses szivattyú egyszerű kialakítású, stabil működéssel és kényelmes karbantartással rendelkezik, amely jelentősen csökkentheti az üzemeltetési költségeket, miközben védi a munkakörnyezet biztonságát és elkerüli a környezetszennyezést. Kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült, kiváló tartósságot és korrózióállóságot biztosít, és alkalmas vegyi, gyógyszerészeti, petrolkémiai, fémkohászat, villamosenergia-, élelmiszergyártás és környezetvédelmi iparban.
01
Nagy hatékonyság és energiatakarékosság
A speciális gyártáshoz ragaszkodva egyedi módszerekkel rendelkezünk a termékmodell kiválasztására, a formakészítésre és a hidraulikus alkatrészek öntési folyamatára.
02
Fejlett technológiai berendezések
A termékek összeszerelési teljesítményének biztosítása érdekében cégünk korszerű alkatrésztisztító berendezéseket importált külföldről, és minden alkatrészt gondosan letisztítottunk a végső összeszerelés előtt.
03
Egyedi szerkezet
Szereljen be egy O-alakú tömítőgyűrűt a kiegyenlítőgyűrű és a szivattyú illeszkedő felületére, hogy megakadályozza a nagynyomású víz bejutását a mérlegkamrába, csökkentse a kiegyenlítőlemez kopását és meghosszabbítsa a termék élettartamát.
04
Ésszerű anyagválasztás
A kiegyensúlyozó lemez és a kiegyenlítő gyűrű anyaga készülhet keményfémből, ötvözött acélból vagy QT600Mn ötvözött gömbgrafitos öntöttvasból a különböző felhasználói igényeknek megfelelően.
Vállalati előny
A többlépcsős szivattyúgyártó 30 éves kutatása és fejlesztése
Hanggyártási folyamat
A cég erős erővel, fejlett gyártóberendezésekkel, tökéletes észlelési eszközökkel és kiváló minőségű tehetségek csoportjával rendelkezik. Termékek széles választékát gyártjuk teljes specifikációkkal.
Széles körben szolgálja ki a felhasználókat
Széles körben használják a szén-, bányászat-, kőolaj-, vegyiparban, textiliparban, városépítésben, papírgyártásban, kohászatban, mezőgazdasági és öntözési és egyéb iparágakban.
Komplett minőségirányítási rendszer
A cég folyamatosan halad előre.innovál és fejleszt, hosszú távú gyakorlatban teljes minőségirányítási rendszert alakított ki, és műszakilag hozzáértő üzembe helyezési és vevőszolgálati csapattal van felszerelve, hogy enyhítse a gondjait.
Erős gyártási kapacitás
Jelenleg a cég 26 sorozatot, 280 fajtát és több mint 900 specifikációjú szivattyúterméket gyárt.
Tanúsítványok
Hozzon létre átfogó megoldást a hatékony emberi lopás elleni küzdelemhez

terméktanúsítás

terméktanúsítás

terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító

Ellenőrzött szállító

Ellenőrzött szállító
GYIK
K: MI A MOQ-ja?
K: MI A TERMÉK ÁRA?
K: MIK AZ ÖN FIZETÉSI FELTÉTELEI?
K: MILYEN TANÚSÍTVÁNYOK VAN?
K: MI a helyzet a GARANCIÁVAL?
K: LEHET OEM MÁRKÁT CSINÁLNI?
K: MI A SZÁLLÍTÁSI IDŐ?
K: ÖN GYÁRTÁSI VAGY KERESKEDELMI VÁLLALAT?
K: HOGYAN KELL CSERÉLNI ALKATRÉSZEKET?
K: MEGBÍZHATÓ MINŐSÉG?
K: HOGYAN VÁSÁRLHATJUK SZIVATTYÁINKAT?
K: LÁTOGATHATJUK A GYÁRT, HOGY MEGTANULJUK A GYÁRTÁSI FOLYAMAT?
K: MILYEN ORSZÁGOKBAN VAN ÜGYFELEI A VILÁGBAN?
Népszerű tags: centrifugális mágneses szivattyú, kínai centrifugális mágneses szivattyú gyártók
A termék paraméterei
| Folyik: | 0.9~50m³/h |
| Fej: | 3~50m |
| Kaliber: | 100 mm vagy annál kisebb |
| Hatalom: | 1,5-110 kW |
| Közepes hőmérséklet: | 0~150 fok |
| Anyag: | Fluoroplast/ötvözet/rozsdamentes acél stb. |
| Alkalmazási kör: | A legtöbb sav-, lúg- és sóoldatot képes szállítani, és a kültéri légkörnek is ki van téve, így jó korrózióállósággal rendelkezik. |
Egy pár
Mag Drive vízszivattyúKövetkező
Mágneses vízszivattyúA szálláslekérdezés elküldése













