Leírás
Műszaki paraméterek
Savas vegyi transzfer szivattyú

Az Acid Chemical Transfer Pump egy speciális szivattyútípus, amelyet úgy terveztek, hogy rendkívül biztonságos folyadékátvitelt biztosítson, kiküszöbölve a hagyományos tömített szivattyúkkal kapcsolatos gyakori szivárgási problémákat.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Elektromos |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Elektromos vízszivattyú |
| Alkalmazás | Ipari kazánok, ipari közművek, öntözés és mezőgazdaság, bányászat, nyersvíz-bevitel |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 0-150kw |
| Kimenet mérete | 100 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 0.9-50m³/ h |
| Fej | 0-140m |
| Anyag | Fluoroplast/ötvözet/rozsdamentes acél stb. |
Termékjellemzők
A savas vegyszerátalakító szivattyú a mágneses erőket kihasználva továbbítja a teljesítményt a motorról a járókerékre, így nincs szükség közvetlen mechanikus csatlakozásra a tengelytömítésen keresztül. Ez a kialakítás jelentősen csökkenti a szivárgás kockázatát, így a mágneses meghajtású szivattyúk ideálisak a környezetre érzékeny vagy veszélyes alkalmazásokhoz.
01
Nagy hatékonyság és energiatakarékosság
A speciális gyártáshoz ragaszkodva egyedi módszerekkel rendelkezünk a termékmodell kiválasztására, a formakészítésre és a hidraulikus alkatrészek öntési folyamatára.
02
Fejlett technológiai berendezések
A termékek összeszerelési teljesítményének biztosítása érdekében cégünk korszerű alkatrésztisztító berendezéseket importált külföldről, és minden alkatrészt gondosan letisztítottunk a végső összeszerelés előtt.
03
Egyedi szerkezet
Szereljen be egy O -alakú tömítőgyűrűt a kiegyenlítőgyűrű és a szivattyú illeszkedő felületére, hogy megakadályozza a nagynyomású víz bejutását a kiegyensúlyozó kamrába, csökkentse a kiegyensúlyozó lemez kopását és meghosszabbítsa a termék élettartamát.
04
Ésszerű anyagválasztás
A kiegyensúlyozó lemez és a kiegyenlítő gyűrű anyaga készülhet keményfémből, ötvözött acélból vagy QT600Mn ötvözött gömbgrafitos öntöttvasból a különböző felhasználói igényeknek megfelelően.
Vállalati előny
A többlépcsős szivattyúgyártó 30 éves kutatása és fejlesztése
Hanggyártási folyamat
A vállalat erős erővel, fejlett gyártóberendezésekkel, tökéletes észlelési eszközökkel és kiváló minőségű{0}}tehetségekkel rendelkezik. Termékek széles választékát gyártjuk teljes specifikációkkal.
Széles körben szolgálja ki a felhasználókat
Széles körben használják a szén-, bányászat-, kőolaj-, vegyiparban, textiliparban, városépítésben, papírgyártásban, kohászatban, mezőgazdasági és öntözési és egyéb iparágakban.
Komplett minőségirányítási rendszer
A cég folyamatosan halad előre.innovál és fejleszt, hosszú távú-gyakorlatban teljes minőségirányítási rendszert alakított ki, és műszakilag hozzáértő üzembe helyezési és -értékesítés utáni szolgáltatási csapattal rendelkezik, hogy enyhítse a gondjait.
Erős gyártási kapacitás
Jelenleg a cég 26 sorozatot, 280 fajtát és több mint 900 specifikációjú szivattyúterméket gyárt.
Tanúsítványok
Hozzon létre átfogó megoldást a hatékony emberi lopás elleni küzdelemhez

terméktanúsítás

terméktanúsítás

terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító

Ellenőrzött szállító

Ellenőrzött szállító
GYIK
K: MI A MOQ-ja?
K: MI A TERMÉK ÁRA?
K: MIK AZ ÖN FIZETÉSI FELTÉTELEI?
K: MILYEN TANÚSÍTVÁNYOK VAN?
K: MI a helyzet a GARANCIÁVAL?
K: LEHET OEM MÁRKÁT CSINÁLNI?
K: MI A SZÁLLÍTÁSI IDŐ?
K: ÖN GYÁRTÁSI VAGY KERESKEDELMI VÁLLALAT?
K: HOGYAN KELL CSERÉLNI ALKATRÉSZEKET?
K: MEGBÍZHATÓ MINŐSÉG?
K: HOGYAN VÁSÁRLHATJUK SZIVATTYÁINKAT?
K: LÁTOGATHATJUK A GYÁRT, HOGY ISMERJÜK A GYÁRTÁSI FOLYAMATORÓL?
K: MILYEN ORSZÁGOKBAN VAN ÜGYFELEI A VILÁGBAN?
Népszerű tags: savas vegyszer-átvivő szivattyú, kínai savkémiai transzfer szivattyú gyártók
A termék paraméterei
| Áramlási sebesség (Q): | 0~ 450m³/h |
| Fej (H): | 0~ 140m |
| Nyomás: | 0 MPa ~ 1,4 MPa (0 Bar ~ 14 Bar) |
| Hatalom: | 0-150kw |
| Folyadék hőmérséklet: | -100 fok ~ 420 fok (-150 fok F ~ 800 fok F) |
| Anyag: | Polipropilén/műanyag/PFA/rozsdamentes acél/ötvözet/PTFE stb. |
| Alkalmazás: | A legtöbb sav-, lúg- és sóoldat szállítása, de kültéri légkörnek való kitettségre is alkalmas, jobb a korrózióállóság. |

Egy pár
Vegyi folyamat szivattyúA szálláslekérdezés elküldése












