Vízszintes osztott házas szivattyú
Lift: 50-1800m
Kaliber: 300 mm vagy annál kisebb
Teljesítmény: 3-1600kw
Közepes hőmérséklet: -20 fok ~ 150 fok (magyarázni kell, ha magasabb, mint 80 fok)
Anyaga: öntöttvas/gömbgrafitos vas/öntvényacél/rozsdamentes acél stb.
Leírás
Műszaki paraméterek
Termékleírás

A nagy áramlási sebességet és közepes és magas emelőmagasságot igénylő alkalmazásokhoz tervezett vízszintes osztott házas szivattyú két szimmetrikus szívó- és nyomónyílást használ a kiegyensúlyozott hidraulikus nyomás fenntartása érdekében, csökkentve az axiális tolóerőt és minimalizálva a csapágyterhelést. Ez a kiegyensúlyozott működés javítja a szivattyú általános stabilitását és meghosszabbítja az élettartamot, így rendkívül megbízható és hatékony megoldás a hosszú távú{1}}működéshez. A vízszintes osztott házas szivattyúkat gyakran használják vízellátó rendszerekben, ipari folyamatokban, HVAC-rendszerekben, tűzvédelemben, öntözésben és önkormányzati infrastrukturális projektekben, ahol a megbízható, folyamatos teljesítmény kritikus.
Termék paraméter
| Testreszabott támogatás | OEM, ODM, OBM |
| Áramforrás | Elektromos |
| Márkanév | HNYB |
| Szerkezet | Egyfokozatú{0}}szivattyú |
| Alkalmazás | Ipari kazánok, ipari közművek, öntözés és mezőgazdaság, bányászat, nyersvíz-bevitel |
| Származási hely | Henan, Kína |
| Hatalom | 11-2240kw |
| Kimenet mérete | 1200 mm vagy annál kisebb |
| Folyik | 50-18000m³/ h |
| Fej | 10-260m |
| Anyag | Öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél |
Termékek Videó
Szerkezeti jellemzők


Termékjellemzők
A vízszintes osztott házas szivattyú egyik legfontosabb előnye a vízszintes osztott házas kialakítás, amely lehetővé teszi a könnyű hozzáférést a belső alkatrészekhez a motor vagy a csővezeték megzavarása nélkül. Ez a kialakítás jelentősen leegyszerűsíti az ellenőrzést, karbantartást és javítást, segít csökkenteni az állásidőt és a karbantartási költségeket.
Hatékony:Nagy kapacitásra és egyenletes áramlásra tervezték minimális energiafogyasztás mellett.
Könnyen karbantartható:A vízszintesen osztott tok gyors és egyszerű szervizelést tesz lehetővé.
Hosszú{0}}teljesítmény:Úgy tervezték, hogy megfeleljen az igényes ipari és önkormányzati alkalmazások igényeinek.
Kiegyensúlyozott hidraulika: A kettős{0}}szívású kialakítás egyenletes, megbízható működést és csökkenti a kopást.
Sokoldalú:Alkalmas tiszta vízhez, hűtőrendszerekhez, tűzvédelmi szolgáltatásokhoz stb.

Terméktanúsítás

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE terméktanúsítás

EAC terméktanúsítás

Ellenőrzött szállító
A címünk
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kína
WhatsApp szám
+86 158 3619 1545
E--mail
sales@hnybpumps.com

GYIK
01. MI A MOQ-ja?
02. MIK AZ ÖN FIZETÉSI FELTÉTELEI?
03. MILYEN TANÚSÍTVÁNYOK VAN?
04. GYÁRTÓ VAGY KERESKEDELMI CÉG VAGY?
05. LEHET OEM MÁRKÁT CSINÁLNI?
06. MI A SZÁLLÍTÁSI IDŐ?
Népszerű tags: Vízszintes osztott házas szivattyú, Kína Vízszintes osztott házas szivattyú gyártói
A termék paraméterei
| Folyik: | 3.7~1350m³/h |
| Lift: | 50~1800m |
| Kaliber: | 300 mm vagy annál kisebb |
| Hatalom: | 3-1600kw |
| Közepes hőmérséklet: | -20 fok ~ 150 fok (magyarázni kell, ha magasabb, mint 80 C) |
| Anyag: | öntöttvas/gömbgrafitos vas/acélöntvény/rozsdamentes acél stb. |
| Alkalmazási kör: | Tiszta víz vagy kis mennyiségű szilárd részecskéket nem tartalmazó speciális folyadékok szállítása, főként ipari, bányászati és városi vízellátáshoz és csatornázáshoz, magas{0}} magas épületek nyomás alatti vízellátásához, kerti locsolós öntözéshez, tűznyomás alátámasztásához, nagy-távolságú vízszállításhoz, fűtéshez, fürdőszobákba és egyéb hideg-meleg víz keringetésének nyomás alá helyezése és berendezések támogatása stb. |
A szálláslekérdezés elküldése










